Quantcast
لوکتو | انتشار اولین تریلر فیلم X-Men: Dark Phoenix
ورود عضویت

انتشار اولین تریلر فیلم X-Men: Dark Phoenix

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 07 مهر 1397
انتشار اولین تریلر فیلم X-Men: Dark Phoenix

اولین تریلر کامل و تازه منتشر شده فیلم X-Men: Dark Phoenix تلاشهای سیمون کینبرگ (Simon Kinberg) برای نزدیکتر کردن این مجموعه سینمایی به کمیکها را نشان میدهد. کمپانی فاکس قرن بیستم با ریبوت کردن سری فیلمهای X-Men از سال چند گذشته و روایت داستانهای آن در گذشته، حرکت بسیار هوشمندانهای را برای نجات این مجموعه سینمایی انجام داد.

 در این ریبوتها شخصیتهای پروفسور ایکس با بازی جیمز مکاوی (James McAvoy) و مگنتو با بازی مایکل فاسبندر (Michael Fassbender) به عنوان شخصیتهای اصلی حضور دارند و فرصت برای حضور شخصیتهای مهم دیگر نیز ایجاد شده است که یکی از این شخصیتها، شخصیت جین گری با بازی سوفی ترنر (Sophie Turner) است که برای اولین بار در فیلم X-Men: Apocalypse شاهد حضور او بودیم و این‌بار در تلاش دوباره استودیو برای بیان داستان و حماسه Dark Phoenix، جین گری ستاره اصلی فیلم خواهد بود. ترنر شب گذشته با حضور در برنامه The Late Late Show with James Corden همان‌طور که وعده داده بود، اولین تریلر این فیلم را نیز همراه با خود به این برنامه آورده بود که در ادامه این تریلر را با هم میبینیم:

 

 

با توجه به این تریلر، فیلم X-Men: Dark Phoenix همان چیزی را که از یک فیلم X-Men انتظار دارید، برای شما به همراه خواهد داشت. در این فیلم که بیشتر لایههای داستانی کمیکها را پوشش میدهد، شاهد اولین ملاقات و رویارویی چارلز خاویر (پروفسور ایکس) با جین گری خواهیم بود و این آشنایی با تلاشهای چارلز برای تثبیت قدرت جین با کمک شخصیت میستیک با بازی جنیفر لارنس (Jennifer Lawrence) ادامه پیدا میکند که در نهایت همه چیز آن‌طور که انتظار میرود، پیش نمیرود و.. . پیش از این نیز در فیلم X-Men: The Last Stand که فیلمنامه آن توسط سیمون کینبرگ نوشته شده بود، به حماسه دارک فینکس پرداخت شده بود و اینبار کینبرگ هم به عنوان نویسنده فیلمنامه و هم به عنوان کارگردان برای خلق یک اثر مناسب‌ و بهتر از داستان کمیکهای Dark Phoenix بازگشته است.

فیلم X-Men: Dark Phoenix در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ (۱۳ فوریه ۲۰۱۹) اکران خواهد شد. فیلم New Mutants که اسپینآف دنیای X-Men محسوب میشود نیز در تاریخ ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ (دوم آگوست ۲۰۱۹) به روی پرده خواهد رفت.


برچسب ها: X-Men: Dark Phoenix

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اولین تریلر فیلم Avengers 4 منتشر شد

پس از مدت‌ها سرانجام از عنوان رسمی فیلم Avengers 4 با انتشار اولین تریلر آن رونمایی شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 17 آذر 1397

انتشار تریلر جدید فیلم Captain Marvel

دومین تریلر رسمی از فیلم مورد انتظار Captain Marvel منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 13 آذر 1397

تیزر فیلم سینمایی شیر شاه منتشر شد

اولین تیزر بازسازی سینمایی شیر شاه منتشر شد. برای دیدن آن با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 02 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب