Quantcast
لوکتو | شایعه :‌ آیا بازی بعدی راک استدی لو رفت؟
ورود عضویت

شایعه :‌ آیا بازی بعدی راک استدی لو رفت؟

توسط مجید نوردوست در تاریخ 08 مهر 1397
شایعه :‌ آیا بازی بعدی راک استدی لو رفت؟

چند سالی می‌شود که خبری از بازی جدید استودیوی راک‌استدی سازنده مجموعه بازی‌های Batman Arkham نشنیده‌ایم. البته که همیشه شایعات درباره این استودیوی خوش‌نام زیاد به گوش می‌رسند. چند ماه پیش شایعه شده بود که بازی جدید آن‌ها با تمرکز روی یکی دیگر از ابرقهرمان‌های دنیای DC ساخته می‌شود. سوپرمن قهرمانی بود که درباره آن شایعات متعددی شنیده شد و خیلی‌ها احتمال می‌دادند که راک‌استدی بعد از بتمن به دنیای سوپرمن می‌پردازد؛ اما امروز شایعه جدیدتری منتشر شده است. در این شایعه گفته شده که راک‌استدی روی بازی Justice League یا لیگ عدالت کار می‌کند.
در این شایعه گفته شده که این بازی فعلا با نام Justice League: Crisis شناخته می‌شود و احتمال دارد که نام آن تغییر کند. البته موضوع هیجان‌انگیز اینجاست که به نظر می‌رسد این بازی برای کنسول‌های نسل بعدی عرضه می‌شود. پس خیلی بعید خواهد بود به این زودی‌ها شاهد عرضه آن باشیم، اما شاید در سال ۲۰۱۹ اولین خبرهای رسمی از این عنوان منتشر شوند.
اگر شایعه ساخت بازی لیگ عدالت حقیقت داشته باشد، باید شاهد حضور ابرقهرمان‌هایی مانند سوپرمن، بتمن، واندرومن، فلش، گرین‌ لنترن، سایبورگ و آکوامن در این بازی باشیم. متاسفانه هنوز اطلاعات بیشتری درباره این بازی منتشر نشده و تیم‌ سازنده هم شایعات را تایید نکرده است.


برچسب ها: Justice League - Rocksteady

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

امکان ساخت انیمه‌ای بر اساس بازی God of War وجود دارد

بازی God of War که این روز‌ها بسیار مورد تقدیر و تحسین قرار گرفته، توسط تعداد زیادی از هنرمندان، به سبک‌های مختلف بازگردانی شده و حالا امیدوار هستیم که شخصیت‌های محبوب بازی را در دنیایی دیگر هم ببینیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 26 مهر 1397

بازی Cyberpunk 2077 از فیلم های Robocop و Blade Runner الگو گرفته است

مصاحبه‌ اخیر سازندگان در CD Projekt وسعت، جزییات و الگوبرداری بازی را برای ما مشخص کرد. برای آشنایی بیستر با این عنوان مورد انتظار با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 28 مهر 1397

صداپیشگان مکس پین و آلن ویک در بازی Control حضور خواهند داشت

صداپیشگان دو شخصیت اصلی بازی‌های پیشین استودیو رمدی در بازی بعدی این استودیو حضور خواهند داشت. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 24 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب