Quantcast
لوکتو | شایعه :‌ آیا بازی بعدی راک استدی لو رفت؟
ورود عضویت

شایعه :‌ آیا بازی بعدی راک استدی لو رفت؟

توسط مجید نوردوست در تاریخ 08 مهر 1397
شایعه :‌ آیا بازی بعدی راک استدی لو رفت؟

چند سالی می‌شود که خبری از بازی جدید استودیوی راک‌استدی سازنده مجموعه بازی‌های Batman Arkham نشنیده‌ایم. البته که همیشه شایعات درباره این استودیوی خوش‌نام زیاد به گوش می‌رسند. چند ماه پیش شایعه شده بود که بازی جدید آن‌ها با تمرکز روی یکی دیگر از ابرقهرمان‌های دنیای DC ساخته می‌شود. سوپرمن قهرمانی بود که درباره آن شایعات متعددی شنیده شد و خیلی‌ها احتمال می‌دادند که راک‌استدی بعد از بتمن به دنیای سوپرمن می‌پردازد؛ اما امروز شایعه جدیدتری منتشر شده است. در این شایعه گفته شده که راک‌استدی روی بازی Justice League یا لیگ عدالت کار می‌کند.
در این شایعه گفته شده که این بازی فعلا با نام Justice League: Crisis شناخته می‌شود و احتمال دارد که نام آن تغییر کند. البته موضوع هیجان‌انگیز اینجاست که به نظر می‌رسد این بازی برای کنسول‌های نسل بعدی عرضه می‌شود. پس خیلی بعید خواهد بود به این زودی‌ها شاهد عرضه آن باشیم، اما شاید در سال ۲۰۱۹ اولین خبرهای رسمی از این عنوان منتشر شوند.
اگر شایعه ساخت بازی لیگ عدالت حقیقت داشته باشد، باید شاهد حضور ابرقهرمان‌هایی مانند سوپرمن، بتمن، واندرومن، فلش، گرین‌ لنترن، سایبورگ و آکوامن در این بازی باشیم. متاسفانه هنوز اطلاعات بیشتری درباره این بازی منتشر نشده و تیم‌ سازنده هم شایعات را تایید نکرده است.


برچسب ها: Justice League - Rocksteady

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بروزرسانی جدید بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

این بروزرسانی جدید بر روی بخش آنلاین بازی، Red Dead Online، هم تاثیر گذار است و می‌توانید جزئیات آن را در ادامه مطالعه کنید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آذر 1397

شخصیت Spawn یکی از مبارزان بازی Mortal Kombat 11 خواهد بود

خالق شخصیت Spawn یعنی تاد مک فارلین به تازگی اطلاعات جدیدی از بازی Mortal Kombat 11 آشکار کرد که برای طرفداران این فرنچایز مبارزه ای لذت بخش خواهد بود. با وب سایت لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 25 آذر 1397

چالش های هفته دوم (فصل هفتم) بازی Fortnite

به دومین هفته از فصل هفتم بازی Fortnite رسیدیم و طبق روال همیشه، این هفته نیز شاهد چالش‌هایی هستیم که نیاز به راهنمایی دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 24 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب