Quantcast
لوکتو | شایعه :‌ آیا بازی بعدی راک استدی لو رفت؟
ورود عضویت

شایعه :‌ آیا بازی بعدی راک استدی لو رفت؟

توسط مجید نوردوست در تاریخ 08 مهر 1397
شایعه :‌ آیا بازی بعدی راک استدی لو رفت؟

چند سالی می‌شود که خبری از بازی جدید استودیوی راک‌استدی سازنده مجموعه بازی‌های Batman Arkham نشنیده‌ایم. البته که همیشه شایعات درباره این استودیوی خوش‌نام زیاد به گوش می‌رسند. چند ماه پیش شایعه شده بود که بازی جدید آن‌ها با تمرکز روی یکی دیگر از ابرقهرمان‌های دنیای DC ساخته می‌شود. سوپرمن قهرمانی بود که درباره آن شایعات متعددی شنیده شد و خیلی‌ها احتمال می‌دادند که راک‌استدی بعد از بتمن به دنیای سوپرمن می‌پردازد؛ اما امروز شایعه جدیدتری منتشر شده است. در این شایعه گفته شده که راک‌استدی روی بازی Justice League یا لیگ عدالت کار می‌کند.
در این شایعه گفته شده که این بازی فعلا با نام Justice League: Crisis شناخته می‌شود و احتمال دارد که نام آن تغییر کند. البته موضوع هیجان‌انگیز اینجاست که به نظر می‌رسد این بازی برای کنسول‌های نسل بعدی عرضه می‌شود. پس خیلی بعید خواهد بود به این زودی‌ها شاهد عرضه آن باشیم، اما شاید در سال ۲۰۱۹ اولین خبرهای رسمی از این عنوان منتشر شوند.
اگر شایعه ساخت بازی لیگ عدالت حقیقت داشته باشد، باید شاهد حضور ابرقهرمان‌هایی مانند سوپرمن، بتمن، واندرومن، فلش، گرین‌ لنترن، سایبورگ و آکوامن در این بازی باشیم. متاسفانه هنوز اطلاعات بیشتری درباره این بازی منتشر نشده و تیم‌ سازنده هم شایعات را تایید نکرده است.


برچسب ها: Justice League - Rocksteady

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب