Quantcast
لوکتو | رویداد PlayStation Experience 2018 کنسل شد
ورود عضویت

رویداد PlayStation Experience 2018 کنسل شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 08 مهر 1397
رویداد PlayStation Experience 2018 کنسل شد

طی چند سال اخیر رویداد محبوب PlayStation Experience تبدیل به یکی از اصلی ترین رویدادهای حوزه بازی‌های رایانه‌ای شده است و همیشه شاهد این بودیم که سونی مهم‌ترین نمایش‌ها و معرفی هایش را برای رویداد PlayStation Experience ذخیره می‌کرد. اما متاسفانه امسال مثل سال‌های قبل نیست و نباید منتظر معرفی چند عنوان خوب باشیم، چرا که امسال چنین رویدادی وجود نخواهد داشت.

طی بیانیه رئیس بخش سرگرمی‌های سونی، شان لیدن (Shawn Layden) توضیح داد که سونی چیزی برای نمایش ندارد و با توجه به همین موضوع برگزار PlayStation Experience یک کار بیهوده خواهد بود.

«ما رویداد PlayStation Experience را چهار سال اخیر داشتیه‌ایم، ابتدا برای بزرگداشت ۲۰ سالگی پلی‌استیشن برگزار شد اما بعد به این فکر کردیم که چرا یک رویداد مخصوص به خود نداشته باشیم و بعد تصمیم گرفتیم که برای سال بعد هم یک رویداد PlayStation Experience داشته باشیم، به مرور زمان این رویداد تبدیل به یکی از بهترین مکان‌ها برای نمایش تریلر و اخبار مهم بازی‌ها شد، جایی که ما بتوانیم بیشتر به هواداران نزدیک شویم و بازی‌های جدیدی که می‌سازیم را به همه نشان دهیم.

اما برای سال ۲۰۱۸ یک خبر مأیوس کننده وجود دارد، ما تصمیم گرفتیم که امسال رویداد PlayStation Experience را برگزار نکنیم. دلیل خاصی برای این تصمیم وجود ندارد، ما بازی های زیادی در حال توسعه داریم، انتشار اسپایدرمن یک موفقیت بزرگ بود و بازی‌هایی که قرار است در سال ۲۰۱۹ عرضه شوند مانند Dreams و Days Gone می‌توانند نمایش‌های خوبی داشته باشند، اما با این همه، ما چیز زیادی نداشتیم تا برایش رویداد را برگزار کنیم و مردم را به مکانی در آمریکای شمالی دعوت کنیم تا یک رویداد کم محتوا را تجربه کنند. این یک تصمیم بسیار دشوار بود، اما تصمیم بر این شد که امسال PlayStation Experience برگزار نشود.»

این خبر جدید قطعا ناراحت کننده است و شاید با کنسل شدن رویداد امسال، سال بعد هم PlayStation Experience در کار نباشد، جالب اینجاست که در همین زمان مایکروسافت رویدادی مخصوص به اکس باکس را با نام X018 معرفی کرده، این رویداد در ماه نوامبر سال جاری برگزار خواهد شد.


برچسب ها: PlayStation Experience

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

ناشر بازی Cyberpunk 2077 در اروپا مشخص شد

بندای نامکو که یکی از معتبرترین ناشران در صنعت بازی‌های رایانه‌ای است، وظیفه پخش و توزیع بازی Cyberpunk 2077 را در بسیاری از کشور‌های اروپایی به عهده گرفت.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 مهر 1397

احتمال ساخت بازی Red Dead Redemption 3 وجود دارد

این روز‌ها که به عرضه بازی Red Dead Redemption 2 نزدیک شده‌ایم، شرکت راک استار اخبار جدید و حیرت‌انگیزی را منتشر می‌کند. هاوسر این بار از ساخت نسخه سوم این بازی می‌گوید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 مهر 1397

پیش دانلود بازی Red Dead Redemption 2 بزودی آغاز خواهد شد

بازی Red Dead Redemption 2 بعد یک سال تاخیر، حالا بسیار به زمان عرضه نزدیک شده است و بزودی می‌توانید در دنیای بی‌نظیر غرب وحشی غرق شوید، چرا که Rockstar اطلاعات مربوط به پیش دانلود بازی را ارائه کرده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 26 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب