Quantcast
لوکتو | جرد لیتو در عنوان مشترک بعدی سونی و مارول
ورود عضویت

جرد لیتو در عنوان مشترک بعدی سونی و مارول

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 08 مهر 1397
جرد لیتو در عنوان مشترک بعدی سونی و مارول

تهیه‌گنندگان فیلم سینمایی Venom، مَت تولمچ (Matt Tolmach) و آوی آراد (Avi Arad) خبر از عنوان مشترک بعدی سونی و مارول می‌دهند. این‌طور که پیداست سونی در حال کار روی فیلم سینمایی Morbius‌ است و قرار است بعد از فیلم ونوم، این فیلم به عنوان دومین اسپین‌آف اسپایدرمن شناخته شود.

فیلم سینمایی ونوم با هدف ایجاد یک جهان ابرقهرمانی جدید منتشر خواهد شد و جالب اینجاست که این‌بار مثل جهان مارول، شاهد اجتماع ابرقهرمان‌ها نیستیم، بلکه شاهد اجتماع ابرویلن‌ها هستیم. فیلم ونوم قصد دارد تا پایه و اساسی محکم برای سایر فیلم‌های این فرانچایز عظیم بنا کند و با توجه به نمایش ‌های اخیر فیلم، به نظر می‌رسد که باکس‌آفیس ماه اکتبر را دگرگون خواهد کرد. اما از فیلم دوم این فرانچایز یعنی، موربیوس چه می‌دانیم. تا به حال اطلاعات زیادی از این عنوان وجود نداشته و تنها چیزی که به گوش می‌رسید حجم عظیمی از شایعات بوده است، شایعاتی که حول محور شخصیت اصلی فیلم و بازیگر انتخاب شده بوده و از زمان آغاز تولید فیلم که به ماه نوامبر اشاره می‌کرد، خبر می‌داد.

همانطور که می‌دانید مدت زمان زیادی تا اکران رسمی فیلم سینمایی ونوم باقی نمانده است. با توجه به همین موضوع، مَت تولمچ و آوی آراد رسماً اعلام کردند که مراحل تولید فیلم سینمایی Morbius به زودی آغاز خواهد شد: «کاملاً مشخص است که ما در حال حاضر روی موربیوس کار می‌کنیم، در واقع این هدف بعدی ماست»

بعد از گذر از شایعات، حالا می‌دانیم که نقش ضدقهرمان نام دار این فیلم به عهده‌ جرد لیتو خواهد بود. از طرفی می‌دانیم که لیتو پیشینه‌ خوبی در فیلم‌های ابر قهرمانی دارد و توسط تهیه کنندگان مورد استقبال قرار گرفته و با توجه به صحبت‌های تولمچ، می‌توان فهمید که آن‌ها موربیوس را در چهره لیتو دیده‌اند. و از طرفی می‌توان به علاقه زیاد جرد لیتو به شخصیت موربیوس اشاره کرد، شخصیتی که از یک شفا دهنده به هیولایی عجیب تبدیل شده است. تولمچ در رابطه با این موضوع به موقعیت خوبی که برای لیتو ایجاد شده اشاره کرد و گفت: «این بهترین زمان است تا او بار دیگر خودش را نشان دهد و کاریزما و شخصیت خاصش را وقف موربیوس کند.»


برچسب ها: Morbius

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

انتشار اولین تصویر از برت کالن در پشت صحنه فیلم Joker

پس از مدت‌ها انتظار، اولین تصویر از برت کالن به عنوان توماس وین در پشت صحنه فیلم Joker منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 01 آبان 1397

باکس آفیس – عملکرد خوب فیلم Halloween در هفته اول اکران

فروش بسیار خوب فیلم Halloween در اولین آخر هفته اکرانش، این عنوان را به شکستن رکورد فیلم Venom نزدیک کرده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 30 مهر 1397

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب