Quantcast
لوکتو | آیا بانجی روی بازی جدیدی کار می‌کند؟
ورود عضویت

آیا بانجی روی بازی جدیدی کار می‌کند؟

توسط مجید نوردوست در تاریخ 09 مهر 1397
آیا بانجی روی بازی جدیدی کار می‌کند؟

استودیو بازی‌سازی بانجی سازنده مجموعه بازی‌های دستینی به تازگی علامت تجازی جدیدی ثبت کرده که مورد توجه رسانه‌های مختلف قرار گرفته است. این علامت تجاری Matter نام دارد که در تاریخ ۲۸ سپتامبر در گروه نرم‌افزارهای کامپیوتری و سرگرمی‌های آنلاین ثبت شده است. موضوع جالب‌تر اینجاست که به همراه این اسم تجاری یک لوگو هم دیده می‌شود.
سال گذشته شرکت چینی NetEase بیش از ۱۰۰ میلیون دلار در استودیو بانجی سرمایه‌گذاری کرد. بد نیست به این موضوع هم اشاره کنیم که NetEase کارهای عملیاتی اجرای بازی‌های World of Warcraft، StarCraft 2 و Overwatch را برای شرکت Blizzard در کشور چین انجام می‌دهد. همچنین در ژوئن سال ۲۰۱۸ نیز این شرکت چینی بخش زیادی از سهام بانجی را خریداری کرد.
این احتمال وجود دارد که ثبت نام تجاری جدید استودیو بانجی به همکاری جدید با این شرکت چینی در ارتباط باشد. به هر حال باید منتظر اطلاعات بیشتر درباره این اتفاق باشیم.


برچسب ها: Bungie

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

چالش های هفته دوم (فصل هفتم) بازی Fortnite

به دومین هفته از فصل هفتم بازی Fortnite رسیدیم و طبق روال همیشه، این هفته نیز شاهد چالش‌هایی هستیم که نیاز به راهنمایی دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 24 آذر 1397

بازی The Outer Worlds پرداخت درون برنامه ای نخواهد داشت

بازی The Outer Worlds، عنوانی است که حدود یک هفته پیش در مراسم TGA 2018‌ معرفی شد و به نوعی بازگشت خالقان سری fallout به دنیای بازی، به حساب می‌آید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 آذر 1397

بازی Detroit: Become Human بیش از دو میلیون نسخه فروخت

بازی Detroit: Become Human به طور رسمی تبدیل به پرفروش‌ترین عنوان Quantic Dream در تاریخ این استودیو شد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 24 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب