Quantcast
لوکتو | آیا بانجی روی بازی جدیدی کار می‌کند؟
ورود عضویت

آیا بانجی روی بازی جدیدی کار می‌کند؟

توسط مجید نوردوست در تاریخ 09 مهر 1397
آیا بانجی روی بازی جدیدی کار می‌کند؟

استودیو بازی‌سازی بانجی سازنده مجموعه بازی‌های دستینی به تازگی علامت تجازی جدیدی ثبت کرده که مورد توجه رسانه‌های مختلف قرار گرفته است. این علامت تجاری Matter نام دارد که در تاریخ ۲۸ سپتامبر در گروه نرم‌افزارهای کامپیوتری و سرگرمی‌های آنلاین ثبت شده است. موضوع جالب‌تر اینجاست که به همراه این اسم تجاری یک لوگو هم دیده می‌شود.
سال گذشته شرکت چینی NetEase بیش از ۱۰۰ میلیون دلار در استودیو بانجی سرمایه‌گذاری کرد. بد نیست به این موضوع هم اشاره کنیم که NetEase کارهای عملیاتی اجرای بازی‌های World of Warcraft، StarCraft 2 و Overwatch را برای شرکت Blizzard در کشور چین انجام می‌دهد. همچنین در ژوئن سال ۲۰۱۸ نیز این شرکت چینی بخش زیادی از سهام بانجی را خریداری کرد.
این احتمال وجود دارد که ثبت نام تجاری جدید استودیو بانجی به همکاری جدید با این شرکت چینی در ارتباط باشد. به هر حال باید منتظر اطلاعات بیشتر درباره این اتفاق باشیم.


برچسب ها: Bungie

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

استودیو Santa Monica​​​​​​​ در حال استخدام اعضای جدید است

این‌طور که پیداست سازندگان بازی God of War فقط به قصد ساخت دنباله عنوان قبلی خود را ندارند، چرا که در حال استخدام اعضای جدید هستند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 28 مهر 1397

زمان انتشار بازی موبایل Assassin's Creed: Rebellion مشخص شد

بازی رایگان و نقش آفرینی-استراتژی Assassin's Creed: Rebellion در ماه نوامبر برای موبایل‌های هوشمند عرضه خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 22 مهر 1397

شایعه: بازی Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۹ برای رایانه های شخصی منتشر می شود

براساس فهرست منتشر شده توسط یک خرده فروش در اروپا، بازی Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۹ برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 28 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب