Quantcast
لوکتو | آیا بانجی روی بازی جدیدی کار می‌کند؟
ورود عضویت

آیا بانجی روی بازی جدیدی کار می‌کند؟

توسط مجید نوردوست در تاریخ 09 مهر 1397
آیا بانجی روی بازی جدیدی کار می‌کند؟

استودیو بازی‌سازی بانجی سازنده مجموعه بازی‌های دستینی به تازگی علامت تجازی جدیدی ثبت کرده که مورد توجه رسانه‌های مختلف قرار گرفته است. این علامت تجاری Matter نام دارد که در تاریخ ۲۸ سپتامبر در گروه نرم‌افزارهای کامپیوتری و سرگرمی‌های آنلاین ثبت شده است. موضوع جالب‌تر اینجاست که به همراه این اسم تجاری یک لوگو هم دیده می‌شود.
سال گذشته شرکت چینی NetEase بیش از ۱۰۰ میلیون دلار در استودیو بانجی سرمایه‌گذاری کرد. بد نیست به این موضوع هم اشاره کنیم که NetEase کارهای عملیاتی اجرای بازی‌های World of Warcraft، StarCraft 2 و Overwatch را برای شرکت Blizzard در کشور چین انجام می‌دهد. همچنین در ژوئن سال ۲۰۱۸ نیز این شرکت چینی بخش زیادی از سهام بانجی را خریداری کرد.
این احتمال وجود دارد که ثبت نام تجاری جدید استودیو بانجی به همکاری جدید با این شرکت چینی در ارتباط باشد. به هر حال باید منتظر اطلاعات بیشتر درباره این اتفاق باشیم.


برچسب ها: Bungie

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب