Quantcast
لوکتو | آیا بانجی روی بازی جدیدی کار می‌کند؟
ورود عضویت

آیا بانجی روی بازی جدیدی کار می‌کند؟

توسط مجید نوردوست در تاریخ 09 مهر 1397
آیا بانجی روی بازی جدیدی کار می‌کند؟

استودیو بازی‌سازی بانجی سازنده مجموعه بازی‌های دستینی به تازگی علامت تجازی جدیدی ثبت کرده که مورد توجه رسانه‌های مختلف قرار گرفته است. این علامت تجاری Matter نام دارد که در تاریخ ۲۸ سپتامبر در گروه نرم‌افزارهای کامپیوتری و سرگرمی‌های آنلاین ثبت شده است. موضوع جالب‌تر اینجاست که به همراه این اسم تجاری یک لوگو هم دیده می‌شود.
سال گذشته شرکت چینی NetEase بیش از ۱۰۰ میلیون دلار در استودیو بانجی سرمایه‌گذاری کرد. بد نیست به این موضوع هم اشاره کنیم که NetEase کارهای عملیاتی اجرای بازی‌های World of Warcraft، StarCraft 2 و Overwatch را برای شرکت Blizzard در کشور چین انجام می‌دهد. همچنین در ژوئن سال ۲۰۱۸ نیز این شرکت چینی بخش زیادی از سهام بانجی را خریداری کرد.
این احتمال وجود دارد که ثبت نام تجاری جدید استودیو بانجی به همکاری جدید با این شرکت چینی در ارتباط باشد. به هر حال باید منتظر اطلاعات بیشتر درباره این اتفاق باشیم.


برچسب ها: Bungie

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Red Dead Redemption 2 در دو دیسک عرضه خواهد شد

با توجه به کاور نسخه ژاپنی بازی این اطلاعات جدید به دست آمده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 مهر 1397
۲

صحبت‌های کارمندان در مورد شرایط کار در استدیو راک استار

راک استار به کارکنانش اجازه داد تا در رابطه با کارشان صحبت کنند. کارمندان راک استارگیمز بعد از این اتفاق تجربیات متفاوتشان از کار در استدیو را به اشتراک گذاشتند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 26 مهر 1397

نقشه بازی Red Dead Redemption 2 فاش شد

همینطور که بیشتر به عرضه بازی نزدیک می‌شویم، اطلاعات و حتی ویدئو‌هایی از گیم‌پلی بازی در فضای مجازی نمایش داده می‌شوند که اشتیاق هواداران را بسیار زیاد کرده‌اند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 01 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب