Quantcast
لوکتو | تاثیر جدایی اندرو لینکلن از سریال The Walking Dead
ورود عضویت

تاثیر جدایی اندرو لینکلن از سریال The Walking Dead

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 09 مهر 1397
تاثیر جدایی اندرو لینکلن از سریال The Walking Dead

مدیر اجرایی سریال The Walking Dead، اسکات گیمپل (Scott Gimple) در برنامه Talking Dead following the Fear در رابطه با خارج شدن اندرو لینکلن (Andrew Lincoln) بازیگر نقش ریک گرایمز (Rick Grimes) که تاثیر فراوانی در جان گرفتن سریال داشت، اینطور توضیح داد:

«حذف شدن شخصیت و البته بازیگر فوق‌العاده‌اش از سریال تاثیر فراوانی بر روی تمام دست اندرکاران، تیم نویسنده و بازیگران گذاشته است. هرچه که بیشتر می‌گذرد این تاثیر بیشتر، بیشتر و بیشتر می‌شود اما باید بگویم که آنقدر هم بد نیست چرا که خارج شدن لینکلن از سریال ما را به یک خط داستانی جدید راهنمایی کرد، یک احساس واقعی.
عملکرد اندی (اندرو لینکلن)، به خودی خود تاثیر بسازیی در خارج شدنش داشت و شاهد یک قدرت جدید و حس هیجان خاص در ادامه سریال داریم»

 

آنجلا کنگ (Angela Kang) شورانر سریال، در ادامه صحبت‌های گیمپل، به دست کنار آمدن با خارج شدن لینکلن از سریال، کسی که نقش ریک گرایمز را به خاطر وقت گذراندن با خانواده‌اش کنار گذاشته، اشاره کرد و گفت:

«نویسندگان، بازیگران یا بهتر است بگویم همه، بهترین تلاششان را می‌کنند چرا که بسیار او را دوست دارند و برایش احترام قاعل هستند. من یک احساس مسئولیت خاصی نسبت‌ به هواداران دارم و دوست دارم طوری شخصیت ریک را از سریال خارج کنیم که در شائن شخصیتش باشد، امید وارم که بتوانیم انجام در این کار موفق باشیم.»

 

جالب است بدانید که کنگ در رابطه با سختی ادامه دادن سریال بدون لینکلن گفت:

«او کسی بود که به این سریال جان بخشید»

 

نظر شما در رابطه با فصل جدید سریال چیست؟ نظرتان را با لوکتو در میان بگذارید.


برچسب ها: سریال The Walking Dead

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اطلاعات جدیدی از ظاهر شخصیت جوکر منتشر شد

زازی بیتز (Zazie Beetz) بازیگر فیلم Joker، اطلاعات تازه‌ای از ظاهر شخصیت جوکر ارائه کرد. با لوکتو همراه باشد.

محمد جواد عبداللهی پور - 22 مهر 1397

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

کریس ایوانز در رابطه با توییت جنجالی‌اش صحبت‌هایی کرده و اینطور که پیداست کاپیتان هنوز هم شانسی برای زنده ماندن دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب