Quantcast
لوکتو | عملکرد فوق‌ العاده فیلم The Nun در باکس آفیس
ورود عضویت

عملکرد فوق‌ العاده فیلم The Nun در باکس آفیس

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 09 مهر 1397
عملکرد فوق‌ العاده فیلم The Nun در باکس آفیس

فیلم The Nun تا به حال موفق شده است ۳۳۰ میلیون دلار فروش جهانی را به خود اختصاص دهد، این رقم، فروش فیلم را حتی از عنوان 2Conjuring  هم بیشتر نشان می‌دهد. قبل از موفقیت بی‌نظیر فیلم Nun شاهد فروش ۳۲۰ میلیونی فیلم سینمایی Conjuring 2 بودیم.

جالب است بدانید که هزینه‌ تولید و تهیه فیلم The Nun فقط ۲۲ میلیون دلار بوده و اختلاف هزینه و سود بسیار چشم گیر است. هنگامی که فیلم در صدر جدول باکس آفیس بود، حدود ۱۰۰ میلیون دلار سود را برای سازندگان به ارمغان آورد و بعد از گذشت چند هفته با قرار گرفتن در جایگاه پنجم سود کم تری به دست آورد. اما دوباره شاهد فروش عجیب فیلم بودیم و بعد از سقوط در جدول، فیلم The Nun باز هم جان گرفت و حدود ۱۷ میلیون دلار فروش داشت. اما مهم‌ترین بخش فروش فیلم به اکران خارجی آن بر می‌گردد. فیلم The Nun حدود ۶۷ درصد از درآمدش را از طریق اکران خارجی به دست آورده است، در واقع سازندگان، ۲۲۱ میلیون دلار سود را از طریق اکران فیلم در سایر کشور‌ها به دست آوردند.

داستان فرانچایز پرطرفدار Conjuring با همین چند نسخه فیلم تمام نخواهد شد. چرا که با فروش خوبی که داشته‌اند، Warner Bros تصمیم دارد سری را با ساخت نسخه سوم فیلم Conjuring ادامه دهد، اینطور که پیداست، مراحل اولیه تولید Conjuring 3 در سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد.

تهیه کننده نسخه سوم فیلم Conjuring، پیتر سافرن (Peter Safran) توضیح داد که دیوید لینزی جانسون (David Lindsay Johnson) در حال نوشتن فیلمنامه است و اگر همه چیز خوب پیش برود کار ساخت فیلم در سال آینده آغاز خواهد شد. لازم به ذکر است که کارگردان این فیلم هنوز مشخص نشده است.

نظر شما در رابطه با فرانچایز ترسناک Conjuring  چیست؟ آیا جیمز وان (James Wan) برای کارگردانی نسخه سوم باز خواهد گشت؟ نظر خود را با لوکتو در میان بگذارید.


برچسب ها: The Nun

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب