Quantcast
لوکتو | عملکرد فوق‌ العاده فیلم The Nun در باکس آفیس
ورود عضویت

عملکرد فوق‌ العاده فیلم The Nun در باکس آفیس

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 09 مهر 1397
عملکرد فوق‌ العاده فیلم The Nun در باکس آفیس

فیلم The Nun تا به حال موفق شده است ۳۳۰ میلیون دلار فروش جهانی را به خود اختصاص دهد، این رقم، فروش فیلم را حتی از عنوان 2Conjuring  هم بیشتر نشان می‌دهد. قبل از موفقیت بی‌نظیر فیلم Nun شاهد فروش ۳۲۰ میلیونی فیلم سینمایی Conjuring 2 بودیم.

جالب است بدانید که هزینه‌ تولید و تهیه فیلم The Nun فقط ۲۲ میلیون دلار بوده و اختلاف هزینه و سود بسیار چشم گیر است. هنگامی که فیلم در صدر جدول باکس آفیس بود، حدود ۱۰۰ میلیون دلار سود را برای سازندگان به ارمغان آورد و بعد از گذشت چند هفته با قرار گرفتن در جایگاه پنجم سود کم تری به دست آورد. اما دوباره شاهد فروش عجیب فیلم بودیم و بعد از سقوط در جدول، فیلم The Nun باز هم جان گرفت و حدود ۱۷ میلیون دلار فروش داشت. اما مهم‌ترین بخش فروش فیلم به اکران خارجی آن بر می‌گردد. فیلم The Nun حدود ۶۷ درصد از درآمدش را از طریق اکران خارجی به دست آورده است، در واقع سازندگان، ۲۲۱ میلیون دلار سود را از طریق اکران فیلم در سایر کشور‌ها به دست آوردند.

داستان فرانچایز پرطرفدار Conjuring با همین چند نسخه فیلم تمام نخواهد شد. چرا که با فروش خوبی که داشته‌اند، Warner Bros تصمیم دارد سری را با ساخت نسخه سوم فیلم Conjuring ادامه دهد، اینطور که پیداست، مراحل اولیه تولید Conjuring 3 در سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد.

تهیه کننده نسخه سوم فیلم Conjuring، پیتر سافرن (Peter Safran) توضیح داد که دیوید لینزی جانسون (David Lindsay Johnson) در حال نوشتن فیلمنامه است و اگر همه چیز خوب پیش برود کار ساخت فیلم در سال آینده آغاز خواهد شد. لازم به ذکر است که کارگردان این فیلم هنوز مشخص نشده است.

نظر شما در رابطه با فرانچایز ترسناک Conjuring  چیست؟ آیا جیمز وان (James Wan) برای کارگردانی نسخه سوم باز خواهد گشت؟ نظر خود را با لوکتو در میان بگذارید.


برچسب ها: The Nun

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

باکس آفیس – عملکرد خوب فیلم Halloween در هفته اول اکران

فروش بسیار خوب فیلم Halloween در اولین آخر هفته اکرانش، این عنوان را به شکستن رکورد فیلم Venom نزدیک کرده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 30 مهر 1397

انتشار اولین تصویر از برت کالن در پشت صحنه فیلم Joker

پس از مدت‌ها انتظار، اولین تصویر از برت کالن به عنوان توماس وین در پشت صحنه فیلم Joker منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 01 آبان 1397

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب