Quantcast
لوکتو | تاریخ برگزاری مراسم PlayStation Awards 2018 مشخص شد
ورود عضویت

تاریخ برگزاری مراسم PlayStation Awards 2018 مشخص شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 09 مهر 1397
تاریخ برگزاری مراسم PlayStation Awards 2018 مشخص شد

Sony Interactive Entertainment امروز به طور رسمی اعلام کرد که مراسم PlayStation Awards امسال هم مثل سال‌های قبل در تاریخ  12 آذر ماه (3 دسامبر) برگزار خواهد شد.

 

برگزاری اولین PlayStation Awards به سال 1994 و به تولد پلی‌استیشن برمی‌گردد و بهتر است بدانید که PlayStation Awards 2018، بیست و چهارمین تکرار این رویداد خواهد بود. در این مراسم به عناوینی که بیشتر از 500 هزار نسخه در کشور ژاپن و آسیا فروش داشته باشند جایزه‌ طلایی (Golden Prize) تعلق خواهد گرفت و این در حالیست که، بازی‌هایی با فروش بیش از 1 میلیون جایزه پلاتینیوم (Platinum Prize) را دریافت خواهند کرد.

 

جایزه بخش PlayStation Network به سه بازی برتری که بیشترین فروش را در بین بازی‌های PSN داشته‌اند تعلق می‌گیرد. همچنین در این مراسم یک بازی با رای مخاطبین به عنوان منتخب مردمی انتخاب خواهد شد. در ادامه لازم به ذکراست که بازی‌های مستقل و عناوین مخصوص واقعیت مجازی‌هم جایزه‌های خاص خودشان را دریافت خواهند کرد.

 

وب‌سایت YouTube درست مثل سال‌های قبل، پوشش کامل و زنده از مراسم را خواهد داشت و مراسم طبق معمول در کشور ژاپن و در هتل Grand Prince شهر توکیو برگزار خواهد شد. نظر شما چیست؟ نظراتتان را با لوکتو در میان بگذارید.


برچسب ها: PlayStation

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Call of Duty: Black Ops 4 مورد انتظارترین بازی برای فصل تعطیلات است

طبق نظرسنجی وبسایت نیلسن، بازی Call of Duty: Black Ops 4 مورد انتظارترین بازی برای فصل تعطیلات است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 22 مهر 1397

مستندی بر اساس بازی Grand Theft Auto V در دست ساخت است

این روزها اخبار عجیب و غریب حول محور راک استار گیمز زیاد شده‌اند. بعد از اخبار حیرت‌انگیز بازی Red Dead Redemption 2، حالا خبر از ساخت یک مستند بر اساس بازی GTA V به گوش می‌رسد. با لوکتو همراه باشد.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 مهر 1397

شایعه: بازی Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۹ برای رایانه های شخصی منتشر می شود

براساس فهرست منتشر شده توسط یک خرده فروش در اروپا، بازی Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۹ برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 28 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب