Quantcast
لوکتو | تاریخ برگزاری مراسم PlayStation Awards 2018 مشخص شد
ورود عضویت

تاریخ برگزاری مراسم PlayStation Awards 2018 مشخص شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 09 مهر 1397
تاریخ برگزاری مراسم PlayStation Awards 2018 مشخص شد

Sony Interactive Entertainment امروز به طور رسمی اعلام کرد که مراسم PlayStation Awards امسال هم مثل سال‌های قبل در تاریخ  12 آذر ماه (3 دسامبر) برگزار خواهد شد.

 

برگزاری اولین PlayStation Awards به سال 1994 و به تولد پلی‌استیشن برمی‌گردد و بهتر است بدانید که PlayStation Awards 2018، بیست و چهارمین تکرار این رویداد خواهد بود. در این مراسم به عناوینی که بیشتر از 500 هزار نسخه در کشور ژاپن و آسیا فروش داشته باشند جایزه‌ طلایی (Golden Prize) تعلق خواهد گرفت و این در حالیست که، بازی‌هایی با فروش بیش از 1 میلیون جایزه پلاتینیوم (Platinum Prize) را دریافت خواهند کرد.

 

جایزه بخش PlayStation Network به سه بازی برتری که بیشترین فروش را در بین بازی‌های PSN داشته‌اند تعلق می‌گیرد. همچنین در این مراسم یک بازی با رای مخاطبین به عنوان منتخب مردمی انتخاب خواهد شد. در ادامه لازم به ذکراست که بازی‌های مستقل و عناوین مخصوص واقعیت مجازی‌هم جایزه‌های خاص خودشان را دریافت خواهند کرد.

 

وب‌سایت YouTube درست مثل سال‌های قبل، پوشش کامل و زنده از مراسم را خواهد داشت و مراسم طبق معمول در کشور ژاپن و در هتل Grand Prince شهر توکیو برگزار خواهد شد. نظر شما چیست؟ نظراتتان را با لوکتو در میان بگذارید.


برچسب ها: PlayStation

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب