Quantcast
لوکتو | بازی دیو و دیوار اثر جدید استودیو مدریک منتشر شد
ورود عضویت

بازی دیو و دیوار اثر جدید استودیو مدریک منتشر شد

توسط حسام افرومند در تاریخ 10 مهر 1397
بازی دیو و دیوار اثر جدید استودیو مدریک منتشر شد

بازی دیو و دیوار جدیدترین اثر استودیو بازی‌سازی مدریک منتشر شد. این بازی که در سبک کژوال ساخته شده، داستان ساده‌ای را روایت می‌کند. دیوارهای سرزمین شما فرو ریخته‌اند و باید با دیوهایی که به سرزمین شما حمله می‌کنند مبارزه کنید. ساختار گیم‌پلی بازی به‌گونه‌ای است که شاید خیلی ساده به نظر برسد اما وقتی درگیر بازی می‌شوید متوجه ارزش تکرار و اعتیادآور بودن آن می‌شوید. تنوع بالای کاراکترهای درون بازی و سرعتی که در بازی جریان دارد باعث شده تا «دیو و دیوار» از آن دست از عناوین موبایلی باشد که کاربر با آن ارتباط خوبی برقرار کند. سازندگان این نوید را داده‌اند که در صورت استقبال، دیوها و حتی کاراکترهای جدیدی به بازی اضافه خواهد شد. همین حالا نیز حدود ۱۰ کاراکتر در حال طراحی هستند که به زودی به بازی اضافه خواهند شد. «دیو و دیوار» از آن دست عناوین ساده موبایلی است که هر قشری از مخاطبین می‌توانند از آن لذت ببرند و درگیر گیم‌پلی جذابش شوند. به لطف وجود نیروهای مختلف در بازی و همین‌طور سرعتی که پیش‌تر هم ذکر شد، قابلیت تکراری پذیری و تجربه بازی به شدت بالا است و دوست‌داران بازی‌های موبایلی قطعا با این اثر ارتباط برقرار خواهند کرد.

استودیو بازی‌سازی مدریک غیر از «دیو و دیوار» آثار دیگری در حال تولید دارد که به زودی معرفی خواهند شد.

برای دانلود بازی دیو و دیوار روی این لینک کلیک کنید.


برچسب ها: دیو و دیوار

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

مجلس در بودجه امسال حمایت از صنعت بازی را در نظر می‌گیرد

عضو کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی از برنامه حمایتی مجلس از صنعت بازی‌‌سازی در ایام بررسی بودجه خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 24 آذر 1397

بخش بازی های ویدیویی به جشنواره فرهنگی جایزه فیروزه افزوده شد

امسال با برگزاری چهارمین دوره از جایزه فیروزه، بازی‌های ویدیویی نیز می‌توانند به عنوان صنایع خلاق فرهنگی با هدف معرفی هرچه بیشتر به نهادهای زیربط در این جشنواره حضور یابند. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 24 آذر 1397

گسترش آموزش مهارت‌ های بازی‌ سازی در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ ای

علیرضا طاهرپور، عضو شورای هماهنگی بازی‌های ویدیویی از امکان گسترش آموزش مهارت‌های بازی‌سازی سخن گفت. با لوکتو همراه باشید.

محمدرضا مصطفوی راد - 18 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب