Quantcast
لوکتو | زاکاری لوی از علاقه اش به رویارویی با شخصیت بلک آدام می گوید
ورود عضویت

زاکاری لوی از علاقه اش به رویارویی با شخصیت بلک آدام می گوید

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 10 مهر 1397
زاکاری لوی از علاقه اش به رویارویی با شخصیت بلک آدام می گوید

درحالیکه قرار نیست دشمن قدیمی بیلی بتسون/شزم یعنی بلک آدام در فیلم Shazam! حضور یابد، زاکاری لوی (Zachary Levi) ایفاگر نقش شزم از امید و علاقهاش برای مقابله با راک/دواین جانسون (Dwayne Johnson) در این فیلم خبر داده است. در جریان مراسم کمیک‌کان شهر بالتیمور در این آخرهفته، از لوی در مورد رویارویی او با شخصیت بلک آدام با بازی جانسون و چگونگی مراحل ساخته شدن فیلم مستقل این شخصیت سوال پرسیده شد که وی در پاسخ گفت:

 

‘’ می نمیدانم آنها چه زمانی قصد دارند که فیلم مستقل این شخصیت را بسازند اما میدانم که آنها برنامه ساخت آن را دارند. من امیدوارم که شزم و بلک آدام در نهایت با یکدیگر مبارزه کنند زیرا مایلم که دهن راک را سرویس کنم و این چیزی است که اتفاق میافتد، درست؟ ‘’

 

دیوید اف. سندبرگ (David F. Sandberg) کارگردان فیلم Shazam! است که در تاریخ 16 فروردین 1398 (5 آپریل 2019) اکران میشود. آشر انجل (Asher Angel) به عنوان بیلی بتسون نوجوان، مارک استرانگ (Mark Strong) به عنوان دکتر سیوانا، جایمون هونسو (Djimon Hounsou) به عنوان شزم جادوگر باستانی، گریس فولتون (Grace Fulton) به عنوان مری برومفیلد، جک دیلان گریزر (Jack Dylan Grazer) به عنوان فردریک فریمن و کوپر اندروز (Cooper Andrews) به عنوان ویکتور وازکز دیگر بازیگران این فیلم هستند.


برچسب ها: فیلم Shazam

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

انتشار اولین تصویر از برت کالن در پشت صحنه فیلم Joker

پس از مدت‌ها انتظار، اولین تصویر از برت کالن به عنوان توماس وین در پشت صحنه فیلم Joker منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 01 آبان 1397

باکس آفیس – عملکرد خوب فیلم Halloween در هفته اول اکران

فروش بسیار خوب فیلم Halloween در اولین آخر هفته اکرانش، این عنوان را به شکستن رکورد فیلم Venom نزدیک کرده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 30 مهر 1397

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب