Quantcast
لوکتو | عرضه بازی Arc of Alchemist با تاخیر مواجه شد
ورود عضویت

عرضه بازی Arc of Alchemist با تاخیر مواجه شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 10 مهر 1397
عرضه بازی Arc of Alchemist با تاخیر مواجه شد

امروز، شرکت Compile Heart در سایت رسمی خود اعلام کرد که بازی Arc of Alchemist، جدید ترین عنوان انحصاری در حال ساخت PS4 در سبک Jrpg، با تاخیری چندماه در عرضه مواجه شده است.

 

سازندگان انتشار بازی را برای تاریخ 8 آذر ماه (29 نوامبر) در کشور ژاپن تنظیم کرده بودند. اما حالا این بازی دو ماه دیرتر و در تاریخ 18 بهمن ماه (7 فوریه) عرضه خواهد شد.

 

جالب است بدانید، این اولین بار نیست که Compile Heart انتشار بازی جدیدش را به تعویق می‌اندازد. به احتمال زیاد سازندگان مقداری سرگرم بازی Varnir of the Dragon Star که قرار است در تاریخ 19 مهر ماه (11 اکتبر) منتشر شود، بودند که نتوانستند آخرین عنوانشان را تکمیل کنند.

 

بازی Arc of Alchemist عنوانی در سبک نقش آفرینی است که تمرکز بسیاری بر ترکیب عناصر و جادوها دارد، طراحی هنری شخصیت‌های بازی‌هم توسط یوشیتاکا آمانو (Yoshitaka Amano)، یکی از قهارترین طراحان شخصیت‌های سری بازی Final Fantasy، صورت گرفته است.

 

عنوان جدید Compile Heart هنوز هیچگونه تاریخ انتشاری برای کشور‌های غربی ندارد، اما به زودی شاهد اعلام این تاریخ خواهیم بود.لازم به ذکر است تمامی عناوین این شرکت، توسط Idea Factory International ترجمه شده و بعد در سایر کشور‌ها عرضه خواهند شد. به همین دلیل می‌توانیم منتظر انتشار نسخه غربی بازی Arc of Alchemist باشیم.

 

نظر در این رابطه  چیست؟ آیا با تاخیر به وجود امده، می‌توانیم در انتظار نسخه غربی بازی باشیم؟ خود را با لوکتو در میان بگذارید.


برچسب ها: بازی Arc of Alchemist

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بروزرسانی جدید بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

این بروزرسانی جدید بر روی بخش آنلاین بازی، Red Dead Online، هم تاثیر گذار است و می‌توانید جزئیات آن را در ادامه مطالعه کنید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آذر 1397

زمان عرضه قسمت سوم از فصل آخر بازی The Walking Dead مشخص شد

زمان عرضه قسمت سوم از فصل آخر بازی The Walking Dead مشخص شد

اشکان عظیمی - 20 آذر 1397

چالش های هفته دوم (فصل هفتم) بازی Fortnite

به دومین هفته از فصل هفتم بازی Fortnite رسیدیم و طبق روال همیشه، این هفته نیز شاهد چالش‌هایی هستیم که نیاز به راهنمایی دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 24 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب