Quantcast
لوکتو | عرضه بازی Arc of Alchemist با تاخیر مواجه شد
ورود عضویت

عرضه بازی Arc of Alchemist با تاخیر مواجه شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 10 مهر 1397
عرضه بازی Arc of Alchemist با تاخیر مواجه شد

امروز، شرکت Compile Heart در سایت رسمی خود اعلام کرد که بازی Arc of Alchemist، جدید ترین عنوان انحصاری در حال ساخت PS4 در سبک Jrpg، با تاخیری چندماه در عرضه مواجه شده است.

 

سازندگان انتشار بازی را برای تاریخ 8 آذر ماه (29 نوامبر) در کشور ژاپن تنظیم کرده بودند. اما حالا این بازی دو ماه دیرتر و در تاریخ 18 بهمن ماه (7 فوریه) عرضه خواهد شد.

 

جالب است بدانید، این اولین بار نیست که Compile Heart انتشار بازی جدیدش را به تعویق می‌اندازد. به احتمال زیاد سازندگان مقداری سرگرم بازی Varnir of the Dragon Star که قرار است در تاریخ 19 مهر ماه (11 اکتبر) منتشر شود، بودند که نتوانستند آخرین عنوانشان را تکمیل کنند.

 

بازی Arc of Alchemist عنوانی در سبک نقش آفرینی است که تمرکز بسیاری بر ترکیب عناصر و جادوها دارد، طراحی هنری شخصیت‌های بازی‌هم توسط یوشیتاکا آمانو (Yoshitaka Amano)، یکی از قهارترین طراحان شخصیت‌های سری بازی Final Fantasy، صورت گرفته است.

 

عنوان جدید Compile Heart هنوز هیچگونه تاریخ انتشاری برای کشور‌های غربی ندارد، اما به زودی شاهد اعلام این تاریخ خواهیم بود.لازم به ذکر است تمامی عناوین این شرکت، توسط Idea Factory International ترجمه شده و بعد در سایر کشور‌ها عرضه خواهند شد. به همین دلیل می‌توانیم منتظر انتشار نسخه غربی بازی Arc of Alchemist باشیم.

 

نظر در این رابطه  چیست؟ آیا با تاخیر به وجود امده، می‌توانیم در انتظار نسخه غربی بازی باشیم؟ خود را با لوکتو در میان بگذارید.


برچسب ها: بازی Arc of Alchemist

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

شایعه: بازی Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۹ برای رایانه های شخصی منتشر می شود

براساس فهرست منتشر شده توسط یک خرده فروش در اروپا، بازی Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۹ برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 28 مهر 1397

نقش زنان در بازی Red Dead Redemption 2

صحبت‌های یکی از موسسان شرکت Rockstar در رابطه با نقش زنان در بازی Red Dead Redemption 2 را در ادامه بخوانید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 مهر 1397

زمان انتشار بازی موبایل Assassin's Creed: Rebellion مشخص شد

بازی رایگان و نقش آفرینی-استراتژی Assassin's Creed: Rebellion در ماه نوامبر برای موبایل‌های هوشمند عرضه خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 22 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب