Quantcast
لوکتو | شایعه: بازی جدید Rocksteady هری پاتر خواهد بود
ورود عضویت

شایعه: بازی جدید Rocksteady هری پاتر خواهد بود

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 10 مهر 1397
شایعه: بازی جدید Rocksteady هری پاتر خواهد بود

با لو رفتن تریلر بازی هری پاتر شایعات مختلفی بوجود آمده است که یکی از آن‌ها به استودیو Rocksteady هم مربوط می‌شود. از زمانی که شایعات جدید در رابطه با کار کردن Rocksteady روی عنوانی بزرگ پخش شده، زمان زیادی می‌گذرد. حدس و گمان‌های بسیاری درباره عنوان بعدی راک استدی زده می‌شد و همه فکر می‌کردیم شاید این سازندگان توانا، روی یک عنوان ابر قهرمانی دیگر مثل سوپر‌من یا حتی بازی بر اساس Justice League کار کنند. اما حالا همه چیز جور دیگر به نظر می‌رسد. اگر آن‌ها روی عنوانی کاملاً متفاوت تمرکز کرده باشند چه؟ عنوانی مثل هری پاتر.

یکی از کانال‌های فعال یوتیوب، یعنی کانال RastaPasta بر این باور است که راک‌استدی در حال حاضر روی ساخت بازی هری پاتر تمرکز کرده، آن‌ها این ادعای خود را با نمایش دادن چندین تصویر لو رفته از پروژه جدید کمپانی، تقریاً ثابت کرده‌اند. این طور که پیداست این بازی open-world است، و بر اساس دنیای سری هری پاتر ساخته خواهد شد.

ویدئویی که به تازگی درز کرده، نمایش دهنده دنیای دوست داشتنی و جالب هری پاتر است و شما می‌توانید محیط بازی را در آن ببینید. ویدئو به خوبی این اطلاعات را نمایش می‌دهد و همین حالا می‌توانید آن را در وب‌سایت لوکتو تماشا کنید.

اما ادعای کانال یوتیوبی راستا پاستا، همین جا تمام نمی‌شود چرا که آن‌ها تئوری‌های جالبی در رابطه با بازی داردند و این تئوری‌ها از این قرار‌اند:

بازی در قرن ۱۹ میلادی و در دنیایی بر پایه جادو جریان خواهد داشت. این عنوان جهان‌ آزاد سوم شخص، در سبک RPG ساخته خواهد شد و داستان بازی حول محور شخصیتی است که کمی دیر تر از بقیه مورد قبول مدرسه هاگوارتز قرار گرفته است. شما در نقش یک دانش‌آموز جدید در پایه پنجم که بنا به دلایلی، قدرتی خاص دارد بازی خواهید کرد.

در ادامه شما به کمک پروفسور الزار فیگ (Professor Elezar Fig) به سفری خواهید رفت. در این ماموریت، باید معجون‌های جدید، وِرد‌های بسیار قدرتمند و حیوانات عجیب و غریب دنیای بازی‌ را کشف کنید.

شما با جادوگران، گابلین‌ها و سایر موجودات این دنیا مبارزه خواهید کرد و در نهایت حقیقت را در رابطه با آینده خود کشف می‌کنید و متوجه خواهید شد که سرنوشت دنیای جادوگران در دستان شما خواهد بود.

نظر شما در رابطه با تئوری راستاپاستا چیست؟ نظر خود را با لوکتو در میان بگذارید.


برچسب ها: Rocksteady Studios

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

صداپیشگان مکس پین و آلن ویک در بازی Control حضور خواهند داشت

صداپیشگان دو شخصیت اصلی بازی‌های پیشین استودیو رمدی در بازی بعدی این استودیو حضور خواهند داشت. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 24 مهر 1397

بازی Call of Duty: Black Ops 4 مورد انتظارترین بازی برای فصل تعطیلات است

طبق نظرسنجی وبسایت نیلسن، بازی Call of Duty: Black Ops 4 مورد انتظارترین بازی برای فصل تعطیلات است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 22 مهر 1397

بازی Red Dead Redemption 2 در دو دیسک عرضه خواهد شد

با توجه به کاور نسخه ژاپنی بازی این اطلاعات جدید به دست آمده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 مهر 1397
۲


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب