Quantcast
لوکتو | بازی Life is Strange 2 برای Mac و Linux عرضه خواهد شد
ورود عضویت

بازی Life is Strange 2 برای Mac و Linux عرضه خواهد شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 10 مهر 1397
بازی Life is Strange 2 برای Mac و Linux عرضه خواهد شد

Dontnod  و  Square Enixاولین قسمت از عنوان جدیدشان، Life is Strange 2 را هفته قبل بر روی PS4، XboxOne و PC منتشر کردند. اما امروز متوجه شدیم که این‌ها، تنها پلتفرم‌هایی نیستند که می‌توانید بازی را بر رویشان تجربه کنید. چرا که شرکت Feral Interactive اعلام کرد که در حال حاضر بر روی نسخه Mac  و  Linuxبازی Life is Strange 2 کار می‌کند.


بازی Life is Strange 2 در سال 2019 برای Mac  و  Linux منتشر خواهد شد. هنوز مشخص نیست که بازی بر روی این دو پلتفرم‌ هم به صورت اپیزودی عرضه می‌شود شد یا خیر.


Life is Strange2 دنباله بازی Life is Strange است که در سال 2015 منتشر شد، اما در نسخه دوم، داستان با شخصیت‌ها متفاوتی روایت می‌شود. داستان بازی روایت کننده زندگی دو برادر، شان دیاز و دنیل دیاز (Sean ,Daniel Diaz) است که بعد از وقوع اتفاقاتی به مکزیک فرار کرده‌اند.


بعد از منتشر شدن قسمت اول Life is Strange 2 شاهد نقد‌های خوبی از بازی بودیم.


اگر تا به حال اسم Feral Interactive به گوشتان نخورده، بدانید که آن‌ها سازندگانی هستند که به خاطر پُرت کردن عناوین زیادی برای دو پلتفرم Mac  و  Linuxبه شهرت رسیده‌اند، این افراد نسخه اول سری Life is Strange و حتی Life is Strange: Before the Storm را برای Mac  و  Linux پُرت کرده‌اند و کاملاً منطقی‌ست که بر روی دنباله بازی هم کار کنند.
نظر خود را با لوکتو در میان بگذارید.
 


برچسب ها: Life is Strange 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Cyberpunk 2077 از فیلم های Robocop و Blade Runner الگو گرفته است

مصاحبه‌ اخیر سازندگان در CD Projekt وسعت، جزییات و الگوبرداری بازی را برای ما مشخص کرد. برای آشنایی بیستر با این عنوان مورد انتظار با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 28 مهر 1397

اطلاعات جدید از بازی Darksiders III منتشر شد

به تازگی اخبار و اطلاعات تازه‌ای از بازی Darksiders III منتشر شده و به گفته THQ Nordic این بازی، نسبت به عناوین قبلی کم تر خطی خواهد بود. با لوکتو همراه باشد.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397

شرکت راک استار از بازیگران بزرگ استفاده نخواهد کرد

صحبت های دن هاوسر (Dan Houser) در رابطه با استفاده از بازیگران بزرگ در گذشته و دلیل اینکه چرا این کار را ادامه نخواهند داد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب