Quantcast
لوکتو | بازی Life is Strange 2 برای Mac و Linux عرضه خواهد شد
ورود عضویت

بازی Life is Strange 2 برای Mac و Linux عرضه خواهد شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 10 مهر 1397
بازی Life is Strange 2 برای Mac و Linux عرضه خواهد شد

Dontnod  و  Square Enixاولین قسمت از عنوان جدیدشان، Life is Strange 2 را هفته قبل بر روی PS4، XboxOne و PC منتشر کردند. اما امروز متوجه شدیم که این‌ها، تنها پلتفرم‌هایی نیستند که می‌توانید بازی را بر رویشان تجربه کنید. چرا که شرکت Feral Interactive اعلام کرد که در حال حاضر بر روی نسخه Mac  و  Linuxبازی Life is Strange 2 کار می‌کند.


بازی Life is Strange 2 در سال 2019 برای Mac  و  Linux منتشر خواهد شد. هنوز مشخص نیست که بازی بر روی این دو پلتفرم‌ هم به صورت اپیزودی عرضه می‌شود شد یا خیر.


Life is Strange2 دنباله بازی Life is Strange است که در سال 2015 منتشر شد، اما در نسخه دوم، داستان با شخصیت‌ها متفاوتی روایت می‌شود. داستان بازی روایت کننده زندگی دو برادر، شان دیاز و دنیل دیاز (Sean ,Daniel Diaz) است که بعد از وقوع اتفاقاتی به مکزیک فرار کرده‌اند.


بعد از منتشر شدن قسمت اول Life is Strange 2 شاهد نقد‌های خوبی از بازی بودیم.


اگر تا به حال اسم Feral Interactive به گوشتان نخورده، بدانید که آن‌ها سازندگانی هستند که به خاطر پُرت کردن عناوین زیادی برای دو پلتفرم Mac  و  Linuxبه شهرت رسیده‌اند، این افراد نسخه اول سری Life is Strange و حتی Life is Strange: Before the Storm را برای Mac  و  Linux پُرت کرده‌اند و کاملاً منطقی‌ست که بر روی دنباله بازی هم کار کنند.
نظر خود را با لوکتو در میان بگذارید.
 


برچسب ها: Life is Strange 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بروزرسانی جدید بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

این بروزرسانی جدید بر روی بخش آنلاین بازی، Red Dead Online، هم تاثیر گذار است و می‌توانید جزئیات آن را در ادامه مطالعه کنید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آذر 1397

شخصیت Spawn یکی از مبارزان بازی Mortal Kombat 11 خواهد بود

خالق شخصیت Spawn یعنی تاد مک فارلین به تازگی اطلاعات جدیدی از بازی Mortal Kombat 11 آشکار کرد که برای طرفداران این فرنچایز مبارزه ای لذت بخش خواهد بود. با وب سایت لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 25 آذر 1397

گرالت به بازی Monster Hunter World می آید

بدون شک دنیای Monster Hunter World شباهتی به سری بازی‌های Witcher دارد، دنیایی که مملو از هیولاهای بزرگ و عظیم جثه است. در این بین حضور شخصیت‌های قهرمان محبوبی چون Geralt بی معنا نخواهد بود. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب