Quantcast
لوکتو | بازی Life is Strange 2 برای Mac و Linux عرضه خواهد شد
ورود عضویت

بازی Life is Strange 2 برای Mac و Linux عرضه خواهد شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 10 مهر 1397
بازی Life is Strange 2 برای Mac و Linux عرضه خواهد شد

Dontnod  و  Square Enixاولین قسمت از عنوان جدیدشان، Life is Strange 2 را هفته قبل بر روی PS4، XboxOne و PC منتشر کردند. اما امروز متوجه شدیم که این‌ها، تنها پلتفرم‌هایی نیستند که می‌توانید بازی را بر رویشان تجربه کنید. چرا که شرکت Feral Interactive اعلام کرد که در حال حاضر بر روی نسخه Mac  و  Linuxبازی Life is Strange 2 کار می‌کند.


بازی Life is Strange 2 در سال 2019 برای Mac  و  Linux منتشر خواهد شد. هنوز مشخص نیست که بازی بر روی این دو پلتفرم‌ هم به صورت اپیزودی عرضه می‌شود شد یا خیر.


Life is Strange2 دنباله بازی Life is Strange است که در سال 2015 منتشر شد، اما در نسخه دوم، داستان با شخصیت‌ها متفاوتی روایت می‌شود. داستان بازی روایت کننده زندگی دو برادر، شان دیاز و دنیل دیاز (Sean ,Daniel Diaz) است که بعد از وقوع اتفاقاتی به مکزیک فرار کرده‌اند.


بعد از منتشر شدن قسمت اول Life is Strange 2 شاهد نقد‌های خوبی از بازی بودیم.


اگر تا به حال اسم Feral Interactive به گوشتان نخورده، بدانید که آن‌ها سازندگانی هستند که به خاطر پُرت کردن عناوین زیادی برای دو پلتفرم Mac  و  Linuxبه شهرت رسیده‌اند، این افراد نسخه اول سری Life is Strange و حتی Life is Strange: Before the Storm را برای Mac  و  Linux پُرت کرده‌اند و کاملاً منطقی‌ست که بر روی دنباله بازی هم کار کنند.
نظر خود را با لوکتو در میان بگذارید.
 


برچسب ها: Life is Strange 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب