Quantcast
لوکتو | آیا بازی Cyberpunk 2077 در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد؟
ورود عضویت

آیا بازی Cyberpunk 2077 در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد؟

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 11 مهر 1397
آیا بازی Cyberpunk 2077 در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد؟

ناشر بازی Cyberpunk 2077 در کشور ترکیه ادعا کرد که بازی در سال 2019 منتشر خواهد شد. ناشر ترکی بازی یعنی Bilkom، هفته گذشته در توییتی مربوط به CD Projekt Red، نوشت که ممکن است بازی Cyberpunk 2077 در سال ۲۰۱۹ عرضه شود. این ناشر، توزیع عناوین قبلی سی‌دی ‌پراجکت در کشور ترکیه را، به عهده گرفته بود، پس می‌توان مطمئن بود که فقط برای جلب توجه این خبر را اعلام نکرده‌اند. البته یک توییت ساده نمی‌تواند دلیلی قانع کننده برای اعلام تاریخ انتشار عنوانی با این عظمت باشد.

سی‌دی‌ پراجکت واکنشی نسبت به این موضوع نشان نداد و هنوز هم تاریخ انتشار بازی را مشخص نکرده‌، آن‌ها اعتقاد دارند، بازی Cyberpunk 2077 زمانی عرضه می‌شود که آماده باشد. با توجه به صحبت‌ها و اتفاقات اخیر، می‌توان پی برد که تاریخ انتشار بازی تقریباً برای سال ۲۰۱۹ تنظیم شده اما هنوز هم به طور قطعی تایید نشده است.

جالب است بدانید، حدود دو سال پیش شرکت سی‌دی پراجکت رد، هفت میلیون از طرف دولت لهستان در جهت پیشرفت دادن به تکنولوژی بازی سازی در این کشور را دریافت کرد. اینطور که پیداست آن‌ها برای اعمال این پیشرفت مدت زمانی محدود داشته‌اند، و این زمان به سال ۲۰۱۹ ختم می‌شود.

در طی رویداد E3، مایک پوندسمیث (Mike Pondsmith)، خالق عنوان Cyberpunk 2020، گفت: «ممکن است مجبور باشیم تا چند سال دیگر هم صبر کنیم، البته سال ۲۰۱۹ دور از ذهن نیست» اما او در ادامه به انتشار بازی Cyberpunk 2077 در سال ۲۰۲۰ هم اشاره‌هایی کرد، که با توجه به وسعت و چیزی که از بازی دیدیم بعید به نظر نمی‌رسد.

با وجود این اطلاعات کم و غیر رسمی، باز هم می‌توانیم در خوشبینانه ترین حالت ممکن، ۲۰۱۹ را به عنوان سال انتشار بازی در نظر گرفت.

نظر شما درباره بازی Cyberpunk 2077 چیست؟ نظرتان را با لوکتو در میان بگذارید.


برچسب ها: Cyberpunk 2077

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب