Quantcast
لوکتو | آیا پلی استیشن 5 دلیل برگزار نشدن رویداد PSX است؟
ورود عضویت

آیا پلی استیشن 5 دلیل برگزار نشدن رویداد PSX است؟

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 11 مهر 1397
آیا پلی استیشن 5 دلیل برگزار نشدن رویداد PSX است؟

با توجه به اینکه امسال رویداد PlayStation Experience در کار نخواهد بود، حدس و گمان‌های بسیاری در رابطه با دلایل لغو شدن این رویداد وجو دارد.این رویداد هرساله در ماه دسامبر برگزار می‌شد. رویداد PlayStation Experience  برای اولین بار در شهر لاس‌وگاس و سپس برای چند سال متوالی در شهر آناهایم واقع در کالیفرنیا برگزار شد. هدف کلی از برگزاری این مراسم نمایش محصولات جدید در سال جاری بوده است. اما امسال با وجود برخی دلایل این رویداد کنسل شده و این اتفاق باعث شد تا تعداد زیادی از هواداران به فکر یک سال فوق‌العاده برای نسل هشتم و بعد معرفی نسل بعدی کنسول پلی‌استیشن باشند.

 

در این میان یعنی مایکل پَچر(Michael Pachter)، تحلیلگر معروف بازی‌های ویدئویی، اعتقادی به درگیر بودن کنسول PS5 ندارد. پچر در مصاحبه با وبسایت GamingBolt، توضیح داد که کنسل شدن رویداد برای ذخیره کردن پول بوده است:

«من مطمئن هستم که این کار فقط برای ذخیره پول بوده، احتمالا آن‌ها به این موضوع پی بردند که هزینه برای رویداد به دردسر‌هایش نمی‌ارزد و در واقع آن‌ها با این مقدار هزینه از رویداد سودی نخواهند برد. نه، به نظرم این مسئله هیچ ربطی به معرفی PS5 ندارد»

 

در این چند سال اخیر سونی با بازی‌هایی مثل The Last of Us Part II و Marvel vs. Capcom: Infinite در این رویداد، موفق شد تا موفقیت‌های بسیاری کسب کند. با این‌حال، همیشه مسائلی وجود داشت تا هواداران را ناامید کند. برای مثال در طی برگزاری آخرین رویداد PlayStation Experience، سونی به جای برگزاری یک کنفرانس بزرگ و عظیم تصمیم گرفت تا نشستی با سازندگان داشته باشد تا بتواند با بازی‌های در حال ساختشان بیشتر آشنا شود. درحالی که بعضی از هواداران از این نشست لذت بردند، بقیه بسیار ناامید شدند چرا که هیچ نمایش جالب و بزرگی را ندیدند.

 

با غیبت رویداد در سال جاری، به نظر می‌رسد که سونی تمرکزش را بر روی عناوین معرفی شده برای سال 2019 بیشتر خواهد کرد. عناوینی مانند Dreams  و  Days Gone و حتی عنوان مورد انتظار Death Stranding یا The Last of Us Part II که هنوز هیچ گونه تاریخ انتشاری ندارند.

 

نظر شما چیست؟ آیا PS5 به زودی معرفی خواهد شد؟ نظر خود را با لوکتو در میان بگذارید.


برچسب ها: PlayStation Experience

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

صحبت‌های کارمندان در مورد شرایط کار در استدیو راک استار

راک استار به کارکنانش اجازه داد تا در رابطه با کارشان صحبت کنند. کارمندان راک استارگیمز بعد از این اتفاق تجربیات متفاوتشان از کار در استدیو را به اشتراک گذاشتند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 26 مهر 1397

نقشه بازی Red Dead Redemption 2 فاش شد

همینطور که بیشتر به عرضه بازی نزدیک می‌شویم، اطلاعات و حتی ویدئو‌هایی از گیم‌پلی بازی در فضای مجازی نمایش داده می‌شوند که اشتیاق هواداران را بسیار زیاد کرده‌اند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 01 آبان 1397

شایعه: بازی Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۹ برای رایانه های شخصی منتشر می شود

براساس فهرست منتشر شده توسط یک خرده فروش در اروپا، بازی Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۹ برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 28 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب