Quantcast
لوکتو | کارگردان فیلم Dark Phoenix علت تاخیر مجدد فیلم را مشخص کرد
ورود عضویت

کارگردان فیلم Dark Phoenix علت تاخیر مجدد فیلم را مشخص کرد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 12 مهر 1397
کارگردان فیلم Dark Phoenix علت تاخیر مجدد فیلم را مشخص کرد

درست یک روز پس از انتشار تریلر فوق العاده مورد انتظار فیلم X-Men: Dark Phoenix، استودیوی فاکس قرن بیستم از تاخیر مجدد در زمان اکران این فیلم خبر داد و تاریخ اکران آن را از 25 بهمن 1397 (14 فبریه 2019) به 17 خرداد 1398 (7 ژوئن 2019) تغییر داد. حال به‌تازگی سیمون کینبرگ (Simon Kinberg) کارگردان این فیلم در مصاحبه با وبسایت Collider از دلایل این تاخیر ایجاد شده، صحبت کرده است:

 

‘’ برخی از تریلرها تیتر به زودی و برخی دیگر از آنها نیز تاریخ 14 فوریه را به عنوان زمان اکران این فیلم به همراه داشتند. ما در ابتدا تاریخ 14 فوریه را برای اکران فیلم میپسندیدیم اما وقتی متوجه شدیم که جلوههای ویژه در این زمان به صورتی که می‌خواستیم آماده نخواهند بود، زمان اکران فیلم را تغییر دادیم. فیلم Gambit نیز برای تاریخ 7 ژوئن آماده اکران نبود از این رو تاریخ اکران این فیلم نیز تغییر پیدا کرد. ما به همراه استودیو آن تاریخ ]7 ژوئن[ و 14 فوریه را با یکدیگر مقایسه کردیم و احساس کردیم که ماه ژوئن در سطح جهانی فرصت بهتری برای ما خواهد بود. سالنهای سینمای بیشتر، سالنهای IMAX بیشتر و شانسی بهتر برای اکران در کشور چین، جاییکه این دسته از فیلمها طرفداران بسیار زیادی را دارند؛ چیزی که ما در زمان عرضه تریلر فهمیدیم این بود که در حدود 45 میلیون نفر از بینندههای تریلر تنها در کشور چین قرار داشتند. برای ما این تاریخ بهتری به منظور اکران فیلم بوده است.’’

 

جیمز مکاوی (James McAvoy)، مایکل فاسبندر (Michael Fassbender)، جنیفر لارنس (Jennifer Lawrence)، نیکولاس هولت (Nicholas Hoult)، سوفی ترنر (Sophie Turner)، تای شریدان (Tye Sheridan)، الکساندرا شیپ (Alexandra Shipp)، ایوان پیترز (Evan Peters) و جسیکا چاستین (Jessica Chastain) بازیگران فیلم X-Men: Dark Phoenix هستند.


برچسب ها: فیلم X-Men: Dark Phoenix

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397

اطلاعات جدیدی از ظاهر شخصیت جوکر منتشر شد

زازی بیتز (Zazie Beetz) بازیگر فیلم Joker، اطلاعات تازه‌ای از ظاهر شخصیت جوکر ارائه کرد. با لوکتو همراه باشد.

محمد جواد عبداللهی پور - 22 مهر 1397

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

کریس ایوانز در رابطه با توییت جنجالی‌اش صحبت‌هایی کرده و اینطور که پیداست کاپیتان هنوز هم شانسی برای زنده ماندن دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب