Quantcast
لوکتو | شخصیت لوئیس در فیلم Ant-Man and the Wasp، فیلم مستقلی نخواهد داشت
ورود عضویت

شخصیت لوئیس در فیلم Ant-Man and the Wasp، فیلم مستقلی نخواهد داشت

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 12 مهر 1397
شخصیت لوئیس در فیلم Ant-Man and the Wasp، فیلم مستقلی نخواهد داشت

شخصیت لوئیس با بازی مایکل پنا (Michael Pena) در فیلم Ant-Man and the Wasp به یکی از شخصیتهای کمدی برجسته در میان آثار دنیای سینمایی مارول بدل شده است و با وجود امید طرفداران به ساخته شدن فیلم مستقل این شخصیت، پیتون رید (Peyton Reed) کارگردان این فیلم به صورت کاملا از عدم ساخت فیلم مخصوص این شخصیت خبر داد. در جریان یک پرسش و پاسخ آنلاین، رید در پاسخ به این سوال طرفداران که آیا شخصیت لوئیس فیلم مستقل خود را خواهد داشت یا خیر پاسخ داد که این فیلم هرگز ساخته نخواهد شد. البته با توجه به این نکته که لوئیس هیچ قدرت مافوق بشری ندارد و تنها یک انسان عادی است، عدم ساخت فیلم مستقل او به نوعی طبیعی است اما با گسترش دنیای سینمایی مارول در جهات مختلف، امکان حضور این شخصیت در دیگر برنامه‌ها و آثار سینمایی به ویژه آثار مخصوص سرویس استریم دیزنی وجود خواهد داشت.

 

در محتملترین حالت لوئیس را در فیلم سوم از مجموعه Ant-Man خواهیم دید که هنوز ساخت و یا عدم ساخت آن به صورت رسمی تایید نشده است. اوایل امسال مایکل پنا در گفت و گو با USA Today در مورد حضورش در فیلم سوم این مجموعه اعلام کرد: «من واقعا هنوز نمیدانم که آیا آنها از من برای فیلم سوم استفاده خواهند کرد یا خیر. من هیچ نظری در اینباره ندارم»

 

همچنین با وجود اینکه طرفداران واقعا از این شخصیت لذت میبرند، مایکل پنا اعلام کرد که مایل است جز آخرین افرادی باشد که از برنامههای کلی دنیای سینمای مارول برای آینده با خبر میشود. فیلم Ant-Man and the Wasp هم اکنون به صورت دیجیتالی برای دانلود در دسترس است و نسخه بلوری آن در تاریخ 24 مهر (16 اکتبر) منتشر خواهد شد.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اطلاعات جدیدی از ظاهر شخصیت جوکر منتشر شد

زازی بیتز (Zazie Beetz) بازیگر فیلم Joker، اطلاعات تازه‌ای از ظاهر شخصیت جوکر ارائه کرد. با لوکتو همراه باشد.

محمد جواد عبداللهی پور - 22 مهر 1397

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

کریس ایوانز در رابطه با توییت جنجالی‌اش صحبت‌هایی کرده و اینطور که پیداست کاپیتان هنوز هم شانسی برای زنده ماندن دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب