Quantcast
لوکتو | عنوان رسمی سریال Star Wars مشخص شد
ورود عضویت

عنوان رسمی سریال Star Wars مشخص شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 12 مهر 1397
عنوان رسمی سریال Star Wars مشخص شد

جان فاورو (Jon Favreau) کارگردان و سازنده سریال Star Wars امروز با انتشار پست جدیدی در صفحه رسمی اینستاگرام خود، از عنوان و برخی از جزییات این سریال رونمایی کرد. همانطور که پیش از این نیز اعلام کرده بودیم، اتفاقات این سریال هفت سال پس از داستان فیلم Return of the Jedi محصول سال 1983 رخ میدهند که در آن شخصیتهای جدیدی از دنیای استار وارز به مخاطبین معرفی خواهند شد. فاورو با انتشار متن زیر عنوان رسمی این سریال را The Mandalorian اعلام کرد:

«ـپس از داستانهای جانگو و بوبا فت، جنگجوی دیگری در دنیای استار وارز پدیدار میشود. داستان The Mandalorian پس از سقوط امپراطوری و پیش از ظهور محفل یکم رخ میدهد. ما داستان زندگی یک تفنگدار تنها در خارج از کهکشان و به دور از اختیارات و قدرت جمهوری جدید را دنبال میکنیم و... .»

پخش سریال The Mandalorian که یکی از چندین پروژه در دست توسعه و ساخت از دنیای استار وارز است، با شروع کار سرویس استریم دیزنی در سال 2019 آغاز خواهد شد اما هنوز زمان دقیق آن مشخص نیست. از جمله کارهای جان فاورو کارگردان این سریال میتوان به فیلمهایی نظیر Elf، Iron Man، Iron Man 2 و فیلم The Jungle Book محصول کمپانی دیزنی اشاره کرد. او هم اکنون نیز برای ساخت فیلم The Jungle Book 2 مجددا با دیزنی وارد همکاری شده است.


برچسب ها: Star Wars

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

رییس شبکه نتفلیکس از وضعیت سریال های مارول می گوید

تد ساراندوس رییس شبکه نتفلیکس از عدم تاثیر گذاری کنسل شدن سریال Iron Fist بر دیگر سریال‌های مارول این شبکه استریم خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 28 مهر 1397

ساخت فصل سوم سریال Luke Cage کنسل شد

پس از کنسل شدن سریال Iron Fist، شبکه نتفلیکس اینبار از ساخت فصل سوم سریال Luke Cage صرف نظر کرده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 29 مهر 1397

فصل هفتم سریال Orange is the New Black فصل پایانی آن خواهد بود

سریال Orange is the New Black پس از فصل هفتم به پایان خواهد رسید. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 27 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب