Quantcast
لوکتو | رویداد هالووین بازی Overwatch بزودی آغاز خواهد شد
ورود عضویت

رویداد هالووین بازی Overwatch بزودی آغاز خواهد شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 12 مهر 1397
رویداد هالووین بازی Overwatch بزودی آغاز خواهد شد

رویداد محبوب Halloween Terror امسال هم به بازی اورواچ بازخواهد گشت، سومین رویداد هالووین، امسال با جزئیات بیشتری فعال خواهد شد. اطلاعات و جزئیات مهم این رویداد هنوز هم مشخص نشده‌اند و به نظر می‌رسد Blizzard قصد ندارد تا اطلاعات را خیلی زود ارائه دهد. هرچند که دیشب شاهد رونمایی از اسکین (skin) جدید شخصیت Doomfist بودیم که شکل و شمایلی تازه و جدید به او می‌دهد.

 

رویداد Halloween Terror امسال از تاریخ 17 مهر ماه (9 اکتبر) آغاز و تا 9 آبان ماه (31 اکتبر) ادامه خواهد داشت. زمانی که رویداد به پایان برسد، باید تا رویداد هالووین سال آینده صبر کنید تا بتوانید آیتم‌های مخصوص را به دست بیاورید، اگر شانس با شما همراه باشد ممکن است در اواخر فصل بهار رویداد anniversarie برای بار سوم فعال شود و شانس خوبی برای به دست آوردن آیتم‌های مربوط به تمامی رویداد ها کسب کنید.

 

هرساله رویداد Halloween Terror اسکین‌های لجندری، با قیمت 3000 سکه پول درون برنامه بازی را ارائه می‌کند، این اسکین‌های جدید در واقع قهرمان‌های بازی را در لباس های مخصوص هالووین قرار می‌دهد. علاوه بر آیتم‌های جدید امسال، شاهد وجود اسکین‌های سال قبل با یک سوم قیمت خواهیم بود. علاوه بر این‌ها، برخی از نقشه‌های بازی با تم هالووین تزیین خواهند شد و دیدن تار عنکبوت یا فانوس‌های خوفناک بر روی در و دیوار بسیار جذاب خواهد بود.


اما خبر‌های خوب این رویداد هنوز هم تمام نشده‌اند، Halloween Terror یک بخش PvE هم خواهد داشت و شما به همراه سه نفر دیگر باید برای جلوگیری از اجرای نقشه پلید دکتر جانکنشتاین و جادوگر معروف مبارزه کنید، شما می‌توانید در نقش کیمیاگر (آنا)، هفت‌‌تیر کش (مکری)، سرباز (سولجر76(، کنتس (ویدو میکر) شمشیرزن (گنجی) راهب (زنیاتا) و وایکینگ (توربیورن) بازی کرده و از وقوع اتفاقات خطرناک جلوگیری کنید.


برچسب ها: بازی Overwatch

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

زمان انتشار بازی موبایل Assassin's Creed: Rebellion مشخص شد

بازی رایگان و نقش آفرینی-استراتژی Assassin's Creed: Rebellion در ماه نوامبر برای موبایل‌های هوشمند عرضه خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 22 مهر 1397

حجم بازی Red Dead Redemption 2 بر روی ایکس باکس وان مشخص شد

اطلاعات کاملی بازی Red Dead Redemption 2 در فروشگاه Xbox قرار گرفته است. با لوکتو همراه باشید

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397

پیش دانلود بازی Red Dead Redemption 2 بزودی آغاز خواهد شد

بازی Red Dead Redemption 2 بعد یک سال تاخیر، حالا بسیار به زمان عرضه نزدیک شده است و بزودی می‌توانید در دنیای بی‌نظیر غرب وحشی غرق شوید، چرا که Rockstar اطلاعات مربوط به پیش دانلود بازی را ارائه کرده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 26 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب