Quantcast
لوکتو | رویداد هالووین بازی Overwatch بزودی آغاز خواهد شد
ورود عضویت

رویداد هالووین بازی Overwatch بزودی آغاز خواهد شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 12 مهر 1397
رویداد هالووین بازی Overwatch بزودی آغاز خواهد شد

رویداد محبوب Halloween Terror امسال هم به بازی اورواچ بازخواهد گشت، سومین رویداد هالووین، امسال با جزئیات بیشتری فعال خواهد شد. اطلاعات و جزئیات مهم این رویداد هنوز هم مشخص نشده‌اند و به نظر می‌رسد Blizzard قصد ندارد تا اطلاعات را خیلی زود ارائه دهد. هرچند که دیشب شاهد رونمایی از اسکین (skin) جدید شخصیت Doomfist بودیم که شکل و شمایلی تازه و جدید به او می‌دهد.

 

رویداد Halloween Terror امسال از تاریخ 17 مهر ماه (9 اکتبر) آغاز و تا 9 آبان ماه (31 اکتبر) ادامه خواهد داشت. زمانی که رویداد به پایان برسد، باید تا رویداد هالووین سال آینده صبر کنید تا بتوانید آیتم‌های مخصوص را به دست بیاورید، اگر شانس با شما همراه باشد ممکن است در اواخر فصل بهار رویداد anniversarie برای بار سوم فعال شود و شانس خوبی برای به دست آوردن آیتم‌های مربوط به تمامی رویداد ها کسب کنید.

 

هرساله رویداد Halloween Terror اسکین‌های لجندری، با قیمت 3000 سکه پول درون برنامه بازی را ارائه می‌کند، این اسکین‌های جدید در واقع قهرمان‌های بازی را در لباس های مخصوص هالووین قرار می‌دهد. علاوه بر آیتم‌های جدید امسال، شاهد وجود اسکین‌های سال قبل با یک سوم قیمت خواهیم بود. علاوه بر این‌ها، برخی از نقشه‌های بازی با تم هالووین تزیین خواهند شد و دیدن تار عنکبوت یا فانوس‌های خوفناک بر روی در و دیوار بسیار جذاب خواهد بود.


اما خبر‌های خوب این رویداد هنوز هم تمام نشده‌اند، Halloween Terror یک بخش PvE هم خواهد داشت و شما به همراه سه نفر دیگر باید برای جلوگیری از اجرای نقشه پلید دکتر جانکنشتاین و جادوگر معروف مبارزه کنید، شما می‌توانید در نقش کیمیاگر (آنا)، هفت‌‌تیر کش (مکری)، سرباز (سولجر76(، کنتس (ویدو میکر) شمشیرزن (گنجی) راهب (زنیاتا) و وایکینگ (توربیورن) بازی کرده و از وقوع اتفاقات خطرناک جلوگیری کنید.


برچسب ها: بازی Overwatch

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب