Quantcast
لوکتو | رویداد هالووین بازی Overwatch بزودی آغاز خواهد شد
ورود عضویت

رویداد هالووین بازی Overwatch بزودی آغاز خواهد شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 12 مهر 1397
رویداد هالووین بازی Overwatch بزودی آغاز خواهد شد

رویداد محبوب Halloween Terror امسال هم به بازی اورواچ بازخواهد گشت، سومین رویداد هالووین، امسال با جزئیات بیشتری فعال خواهد شد. اطلاعات و جزئیات مهم این رویداد هنوز هم مشخص نشده‌اند و به نظر می‌رسد Blizzard قصد ندارد تا اطلاعات را خیلی زود ارائه دهد. هرچند که دیشب شاهد رونمایی از اسکین (skin) جدید شخصیت Doomfist بودیم که شکل و شمایلی تازه و جدید به او می‌دهد.

 

رویداد Halloween Terror امسال از تاریخ 17 مهر ماه (9 اکتبر) آغاز و تا 9 آبان ماه (31 اکتبر) ادامه خواهد داشت. زمانی که رویداد به پایان برسد، باید تا رویداد هالووین سال آینده صبر کنید تا بتوانید آیتم‌های مخصوص را به دست بیاورید، اگر شانس با شما همراه باشد ممکن است در اواخر فصل بهار رویداد anniversarie برای بار سوم فعال شود و شانس خوبی برای به دست آوردن آیتم‌های مربوط به تمامی رویداد ها کسب کنید.

 

هرساله رویداد Halloween Terror اسکین‌های لجندری، با قیمت 3000 سکه پول درون برنامه بازی را ارائه می‌کند، این اسکین‌های جدید در واقع قهرمان‌های بازی را در لباس های مخصوص هالووین قرار می‌دهد. علاوه بر آیتم‌های جدید امسال، شاهد وجود اسکین‌های سال قبل با یک سوم قیمت خواهیم بود. علاوه بر این‌ها، برخی از نقشه‌های بازی با تم هالووین تزیین خواهند شد و دیدن تار عنکبوت یا فانوس‌های خوفناک بر روی در و دیوار بسیار جذاب خواهد بود.


اما خبر‌های خوب این رویداد هنوز هم تمام نشده‌اند، Halloween Terror یک بخش PvE هم خواهد داشت و شما به همراه سه نفر دیگر باید برای جلوگیری از اجرای نقشه پلید دکتر جانکنشتاین و جادوگر معروف مبارزه کنید، شما می‌توانید در نقش کیمیاگر (آنا)، هفت‌‌تیر کش (مکری)، سرباز (سولجر76(، کنتس (ویدو میکر) شمشیرزن (گنجی) راهب (زنیاتا) و وایکینگ (توربیورن) بازی کرده و از وقوع اتفاقات خطرناک جلوگیری کنید.


برچسب ها: بازی Overwatch

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Battlefield V بسته الحاقی داستانی نخواهد داشت

طبق اعلام استودیوی Dice، نباید منتظر اضافه شدن چندین قسمت جدید به بخش کمپین بازی Battlefield V از طریق بسته‌های الحاقی باشیم. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 30 مهر 1397

صحبت‌های کارمندان در مورد شرایط کار در استدیو راک استار

راک استار به کارکنانش اجازه داد تا در رابطه با کارشان صحبت کنند. کارمندان راک استارگیمز بعد از این اتفاق تجربیات متفاوتشان از کار در استدیو را به اشتراک گذاشتند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 26 مهر 1397

بازی Days Gone تاخیر خورد

عنوان مورد انتظار انحصاری سونی که مدت زیادی تا عرضه‌اش نمانده بود، دچار چند ماهی تاخیر شد و حالا می‌توانیم در فصل بهار منتظر انتشارش باشیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 29 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب