Quantcast
لوکتو | ساخت فیلم Mega Man تایید شد
ورود عضویت

ساخت فیلم Mega Man تایید شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 12 مهر 1397
ساخت فیلم Mega Man تایید شد

پس از شایعات مختلفی که از سال 2015 در مورد ساخت فیلم لایو اکشن Mega Man شنیده میشدند، کمپانی ژاپنی کپکام سرانجام ساخت این فیلم را به صورت رسمی تایید کرد. هنری یوست (Henry Joost) و آریل شولمن (Ariel Schulman) کارگردانهای فیلمهای سوم و چهارم از سری Paranormal Activity، نگارش فیلمنامه و کارگردانی فیلم مگامن را برعهده دارند. کمپانی فاکس قرن بیستم حق انتشار و توزیع این فیلم را در اختیار دارد و استودیوی چرنین اینترتینمنت به همراه ماسی اوکا (Masi Oka) بازیگر سریال Heros، تهیه کنندگان آن خواهند بود.

 

طبق اعلام کپکام این کمپانی قصد دارد که با اقتباس از مانگاهای محبوب و دوست داشتنی مگامن و حفظ و ترکیب کردن المانهای مختلف بازیهای ویدیویی مگامن و ارزشهای سرگرمی آثار هالیوودی، طیفهای مختلفی از مخاطبین را جذب کند، چه طرفداران بازیهای مگامن و چه طرفداران آثار اکشن. این فیلم، اولین فیلم سینمایی مگامن خواهد بود با این وجود این فرنچایز پیش از این با سریال Mega Man: Fully Charged وارد تلویزیون شده است؛ هنوز اطلاعاتی در مورد زمان اکران این فیلم یا بازیگران احتمالی آن منتشر نشده است.

 

کمپانی کپکام با ساخت فیلمهای اقتباسی از بازیهای ویدیویی غریبه نیست، این کمپانی سابقه ساخت یک مجموعه سینمایی شش قسمته از بازیهای Resident Evil را دارد که در مجموع بیش از یک میلیارد دلار فروش داشتهاند. آخرین بازی فرنچایز مگامن نیز بازی Mega Man 11 بود که در هفته جاری برای کنسولهای پلی استیشن4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ به همراه نسخه رایانههای شخصی منتشر شد.


برچسب ها: Mega Man

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

کریس ایوانز در رابطه با توییت جنجالی‌اش صحبت‌هایی کرده و اینطور که پیداست کاپیتان هنوز هم شانسی برای زنده ماندن دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397

اطلاعات جدیدی از ظاهر شخصیت جوکر منتشر شد

زازی بیتز (Zazie Beetz) بازیگر فیلم Joker، اطلاعات تازه‌ای از ظاهر شخصیت جوکر ارائه کرد. با لوکتو همراه باشد.

محمد جواد عبداللهی پور - 22 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب