Quantcast
لوکتو | اطلاعات جدیدی از بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد
ورود عضویت

اطلاعات جدیدی از بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 12 مهر 1397
اطلاعات جدیدی از بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

بعد از آخرین نمایش بازی Red Dead Redemption 2، شاهد این بودیم که اکثر بازیکن ها در سراسر جهان شیفته‌ی عنوان جدید Rockstar Games شدند، حالا با گذشت چند روز از نمایش فوق‌العاده بازی اخبار تکان دهنده‌ای به گوش می‌رسد.

اینطور که پیداست راک‌استار گیمز با بازی Red Dead Redemption 2 به دنبال ساخت دنیایی مشابه واقعیت با جزئیات فراوان است. اگر یادتان باشد، انتشار بازی حدود یک سال به تعویق افتاد، به نظر می‌رسد در این یک سال سازندگان هرچیزی را که به آن فکر می‌کردند در بازی امتحان و در صورت قبولی اضافه کرده‌اندد، با توجه به اخبار جدیدی که از وبسایت IGN به دست آمده، جزئیاتی باورنکردنی در بازی وجود دارد.

 

اطلاعات جدید که از بازی به دست آمده  خبر می‌دهد که با تغییر فصل در بازی شاهد رفتارهای متفاوت از حیوانات خواهیم بود، (وجود 200 گونه از حیوانات در بازی تایید شده است) حالا می‌توانید به وسعت این سیستم جدید فکر کنید.

برای مثال، اگر در فصل زمستان گذرتان به یک خرس بخورد، شاهد خشونت عجیب خرس در مقایسه با فصل تابستان خواهید بود. چرا که فصل زمستان، دوره‌ی خواب زمستانی حیوان است و قطعا پیدا کردن غذا در زمستان سخت تر از تابستان خواهد بود، پس ممکن است عاقبتتان خوب نباشد و به غذای خرس تبدیل شوید.

 

البته، حیوانی مثل خرس حتی در تابستان هم خطرناک است، اما در زمستان نسبت به موجودات و حیوانات خارجی هجومی تر خواهد بود، پس در طی بازی دست به اسلحه باشید چرا که ممکن است خرسی را در فصل زمستان ببینید.

 

در پیش نمایش IGN مثال‌های زیادی برای توضیح این سیستم حیرت‌انگیز بازی نیامده است، اما باز هم می‌توانیم به چند نکته اشاره کنیم، مثلا شکار یک گراز در زمستان بسیار راحت تر خواهد بود چرا که برف تاثیر زیادی بر سرعت حیوان می‌گذارد و گرفتن گراز آسان تر خواهد بود. در این میان باید توجه خاصی به تاثیرات محیط بر روی اسب داشته باشید، چرا که یک اشتباه کوچک می‌تواند آرتور را به کشتن دهد، پریدن اسب از روی یک صخره بسیار لذت بخش است، اما هنگام فرود اینطور نخواهد بود، یا بهتر است بدانید که سرعت حیوان با توجه به پوشش گیاهی و یا خاک محیط تغییر خواهد کرد.

 

این جزئیات، دنیایی کاملا متفاوت نسبت به نسخه اول بازی را خواهد ساخت، زمستان برای شکار بعضی حیوانات بسیار زمان خوبی‌ست اما ممکن است خودتان هم جزء این شکارها باشید؛ و در طول تابستان که حیوانات سرعت بیشتری دارند، شاید سریع تر از شما به فکر خبر کردن گله، و شکار شکارچی بیفتند.

 

در هر حال شما باید برای شرایط آماده باشید چرا که همه چیز می‌تواند با بارش یک باران ساده بر علیتان شود.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

زمان انتشار بازی موبایل Assassin's Creed: Rebellion مشخص شد

بازی رایگان و نقش آفرینی-استراتژی Assassin's Creed: Rebellion در ماه نوامبر برای موبایل‌های هوشمند عرضه خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 22 مهر 1397

صداپیشگان مکس پین و آلن ویک در بازی Control حضور خواهند داشت

صداپیشگان دو شخصیت اصلی بازی‌های پیشین استودیو رمدی در بازی بعدی این استودیو حضور خواهند داشت. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 24 مهر 1397

استودیو Santa Monica​​​​​​​ در حال استخدام اعضای جدید است

این‌طور که پیداست سازندگان بازی God of War فقط به قصد ساخت دنباله عنوان قبلی خود را ندارند، چرا که در حال استخدام اعضای جدید هستند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 28 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب