Quantcast
لوکتو | اطلاعات جدیدی از بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد
ورود عضویت

اطلاعات جدیدی از بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 12 مهر 1397
اطلاعات جدیدی از بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

بعد از آخرین نمایش بازی Red Dead Redemption 2، شاهد این بودیم که اکثر بازیکن ها در سراسر جهان شیفته‌ی عنوان جدید Rockstar Games شدند، حالا با گذشت چند روز از نمایش فوق‌العاده بازی اخبار تکان دهنده‌ای به گوش می‌رسد.

اینطور که پیداست راک‌استار گیمز با بازی Red Dead Redemption 2 به دنبال ساخت دنیایی مشابه واقعیت با جزئیات فراوان است. اگر یادتان باشد، انتشار بازی حدود یک سال به تعویق افتاد، به نظر می‌رسد در این یک سال سازندگان هرچیزی را که به آن فکر می‌کردند در بازی امتحان و در صورت قبولی اضافه کرده‌اندد، با توجه به اخبار جدیدی که از وبسایت IGN به دست آمده، جزئیاتی باورنکردنی در بازی وجود دارد.

 

اطلاعات جدید که از بازی به دست آمده  خبر می‌دهد که با تغییر فصل در بازی شاهد رفتارهای متفاوت از حیوانات خواهیم بود، (وجود 200 گونه از حیوانات در بازی تایید شده است) حالا می‌توانید به وسعت این سیستم جدید فکر کنید.

برای مثال، اگر در فصل زمستان گذرتان به یک خرس بخورد، شاهد خشونت عجیب خرس در مقایسه با فصل تابستان خواهید بود. چرا که فصل زمستان، دوره‌ی خواب زمستانی حیوان است و قطعا پیدا کردن غذا در زمستان سخت تر از تابستان خواهد بود، پس ممکن است عاقبتتان خوب نباشد و به غذای خرس تبدیل شوید.

 

البته، حیوانی مثل خرس حتی در تابستان هم خطرناک است، اما در زمستان نسبت به موجودات و حیوانات خارجی هجومی تر خواهد بود، پس در طی بازی دست به اسلحه باشید چرا که ممکن است خرسی را در فصل زمستان ببینید.

 

در پیش نمایش IGN مثال‌های زیادی برای توضیح این سیستم حیرت‌انگیز بازی نیامده است، اما باز هم می‌توانیم به چند نکته اشاره کنیم، مثلا شکار یک گراز در زمستان بسیار راحت تر خواهد بود چرا که برف تاثیر زیادی بر سرعت حیوان می‌گذارد و گرفتن گراز آسان تر خواهد بود. در این میان باید توجه خاصی به تاثیرات محیط بر روی اسب داشته باشید، چرا که یک اشتباه کوچک می‌تواند آرتور را به کشتن دهد، پریدن اسب از روی یک صخره بسیار لذت بخش است، اما هنگام فرود اینطور نخواهد بود، یا بهتر است بدانید که سرعت حیوان با توجه به پوشش گیاهی و یا خاک محیط تغییر خواهد کرد.

 

این جزئیات، دنیایی کاملا متفاوت نسبت به نسخه اول بازی را خواهد ساخت، زمستان برای شکار بعضی حیوانات بسیار زمان خوبی‌ست اما ممکن است خودتان هم جزء این شکارها باشید؛ و در طول تابستان که حیوانات سرعت بیشتری دارند، شاید سریع تر از شما به فکر خبر کردن گله، و شکار شکارچی بیفتند.

 

در هر حال شما باید برای شرایط آماده باشید چرا که همه چیز می‌تواند با بارش یک باران ساده بر علیتان شود.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

حجم بازی Red Dead Redemption 2 بر روی ایکس باکس وان مشخص شد

اطلاعات کاملی بازی Red Dead Redemption 2 در فروشگاه Xbox قرار گرفته است. با لوکتو همراه باشید

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397

نقش زنان در بازی Red Dead Redemption 2

صحبت‌های یکی از موسسان شرکت Rockstar در رابطه با نقش زنان در بازی Red Dead Redemption 2 را در ادامه بخوانید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 مهر 1397

ناشر بازی Cyberpunk 2077 در اروپا مشخص شد

بندای نامکو که یکی از معتبرترین ناشران در صنعت بازی‌های رایانه‌ای است، وظیفه پخش و توزیع بازی Cyberpunk 2077 را در بسیاری از کشور‌های اروپایی به عهده گرفت.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب