Quantcast
لوکتو | اطلاعات بیشتری از بازی Dreams منتشر شد
ورود عضویت

اطلاعات بیشتری از بازی Dreams منتشر شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 12 مهر 1397
اطلاعات بیشتری از بازی Dreams منتشر شد

بازی Dreams، عنوانی جاه‌طلبانه که قبل از عرضه رسمی کنسول PS4 معرفی شد، این عنوان انحصاری هنوز هم در دست ساخت است. بازی جدید سازندگان little Big planet امکان ساختن هرچیزی را که دوست داریم به ما می‌دهد. بازی Dreams که هر سال در کنفرانس‌های سونی نمایشی کوتاه داشته، قرار است در سال 2019 عرضه شود.

 

همینطور که به عرضه بازی نزدیک تر می‌شویم اطلاعات جذاب و حیرت‌انگیزی از عنوان دوست داشتنی Media Molecule به گوشمان می‌رسد. و اینطور که پیداست، در Dreams می‌توانیم یک بازی در سبک Battle Royale بسازیم.

 

در مصاحبه وبسایت Game Informer با مدیا‌ مولکول، یکی از موسسان استدیو، الکس اونس (Alex Evans) در جواب این سوال که آیا ساخت یک بازی بتل رویال در Dreams ممکن خواهد بود، گفت: « بله». اونس در ادامه توضیح داد که بخش چند نفره آنلاین بازی بعد از عرضه رسمی فعال خواهد شد.

کمی بعد اونس گفت که بازی از 4 تا 8 بازیکن به طور همزمان پشتیبانی خواهد کرد، اما مشخص نیست که این صحبت‌ها در رابطه با بخش‌ آنلاین بوده یا نه.


کارگردان استدیو، سبحان ردی (Siobhan Reddy) قبلا در رابطه با ساخت بازی بتل رویال در Dreams صحبت کرده بود:

«جواب بسیاری از سوال ها در یک جمله خلاصه می‌شود، خواستن توانستن است، ما این را از little big planet یاد گرفتیم. ما هرگز نمی‌گوییم که ساخت یک چیز امکان پذیر نیست، چرا که بالاخره یک نفر آن را در بازی می‌ساخت و این خوب نیست. بهتر است خلاصه بگویم، یک بازی بتل رویال قابل ساخت است»

 

بازی Dreams عنوانی نیست که در آن شما، بازی را شروع کنید و در نقطه ای به پایان برسانید، چیزی که پیداست، بازی در واقع یک پلتفرم است که به شما اجازه می‌دهد تا همه‌ی سبک‌های بازی را تجربه کنید. Dreams یک بازی و ابزار ساخت بازی در یک جعبه است، البته مراحلی پیش فرض در بازی وجود خواهد داشت، اما مهم ترین بخش، چیزیست که بازیکن‌ها می‌سازند.

 

به زودی نسخه بتای بازی Dreams منتشر خواهد شد، اونس در رابطه با نسخه بتا گفت که، تمام ساخته های شما بعد از خرید نسخه‌ی اصلی، به آن اضافه خواهد شد. با توجه به اینکه رویداد PlayStation Experience کنسل شده، مشخص نیست که چه زمانی باز هم نمایشی از بازی را شاهد باشیم.


برچسب ها: Dreams

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

گرالت به بازی Monster Hunter World می آید

بدون شک دنیای Monster Hunter World شباهتی به سری بازی‌های Witcher دارد، دنیایی که مملو از هیولاهای بزرگ و عظیم جثه است. در این بین حضور شخصیت‌های قهرمان محبوبی چون Geralt بی معنا نخواهد بود. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 21 آذر 1397

بروزرسانی جدید بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

این بروزرسانی جدید بر روی بخش آنلاین بازی، Red Dead Online، هم تاثیر گذار است و می‌توانید جزئیات آن را در ادامه مطالعه کنید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آذر 1397

زمان عرضه قسمت سوم از فصل آخر بازی The Walking Dead مشخص شد

زمان عرضه قسمت سوم از فصل آخر بازی The Walking Dead مشخص شد

اشکان عظیمی - 20 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب