Quantcast
لوکتو | اطلاعات بیشتری از بازی Dreams منتشر شد
ورود عضویت

اطلاعات بیشتری از بازی Dreams منتشر شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 12 مهر 1397
اطلاعات بیشتری از بازی Dreams منتشر شد

بازی Dreams، عنوانی جاه‌طلبانه که قبل از عرضه رسمی کنسول PS4 معرفی شد، این عنوان انحصاری هنوز هم در دست ساخت است. بازی جدید سازندگان little Big planet امکان ساختن هرچیزی را که دوست داریم به ما می‌دهد. بازی Dreams که هر سال در کنفرانس‌های سونی نمایشی کوتاه داشته، قرار است در سال 2019 عرضه شود.

 

همینطور که به عرضه بازی نزدیک تر می‌شویم اطلاعات جذاب و حیرت‌انگیزی از عنوان دوست داشتنی Media Molecule به گوشمان می‌رسد. و اینطور که پیداست، در Dreams می‌توانیم یک بازی در سبک Battle Royale بسازیم.

 

در مصاحبه وبسایت Game Informer با مدیا‌ مولکول، یکی از موسسان استدیو، الکس اونس (Alex Evans) در جواب این سوال که آیا ساخت یک بازی بتل رویال در Dreams ممکن خواهد بود، گفت: « بله». اونس در ادامه توضیح داد که بخش چند نفره آنلاین بازی بعد از عرضه رسمی فعال خواهد شد.

کمی بعد اونس گفت که بازی از 4 تا 8 بازیکن به طور همزمان پشتیبانی خواهد کرد، اما مشخص نیست که این صحبت‌ها در رابطه با بخش‌ آنلاین بوده یا نه.


کارگردان استدیو، سبحان ردی (Siobhan Reddy) قبلا در رابطه با ساخت بازی بتل رویال در Dreams صحبت کرده بود:

«جواب بسیاری از سوال ها در یک جمله خلاصه می‌شود، خواستن توانستن است، ما این را از little big planet یاد گرفتیم. ما هرگز نمی‌گوییم که ساخت یک چیز امکان پذیر نیست، چرا که بالاخره یک نفر آن را در بازی می‌ساخت و این خوب نیست. بهتر است خلاصه بگویم، یک بازی بتل رویال قابل ساخت است»

 

بازی Dreams عنوانی نیست که در آن شما، بازی را شروع کنید و در نقطه ای به پایان برسانید، چیزی که پیداست، بازی در واقع یک پلتفرم است که به شما اجازه می‌دهد تا همه‌ی سبک‌های بازی را تجربه کنید. Dreams یک بازی و ابزار ساخت بازی در یک جعبه است، البته مراحلی پیش فرض در بازی وجود خواهد داشت، اما مهم ترین بخش، چیزیست که بازیکن‌ها می‌سازند.

 

به زودی نسخه بتای بازی Dreams منتشر خواهد شد، اونس در رابطه با نسخه بتا گفت که، تمام ساخته های شما بعد از خرید نسخه‌ی اصلی، به آن اضافه خواهد شد. با توجه به اینکه رویداد PlayStation Experience کنسل شده، مشخص نیست که چه زمانی باز هم نمایشی از بازی را شاهد باشیم.


برچسب ها: Dreams

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Days Gone تاخیر خورد

عنوان مورد انتظار انحصاری سونی که مدت زیادی تا عرضه‌اش نمانده بود، دچار چند ماهی تاخیر شد و حالا می‌توانیم در فصل بهار منتظر انتشارش باشیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 29 مهر 1397

بازی Battlefield V بسته الحاقی داستانی نخواهد داشت

طبق اعلام استودیوی Dice، نباید منتظر اضافه شدن چندین قسمت جدید به بخش کمپین بازی Battlefield V از طریق بسته‌های الحاقی باشیم. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 30 مهر 1397

صحبت‌های کارمندان در مورد شرایط کار در استدیو راک استار

راک استار به کارکنانش اجازه داد تا در رابطه با کارشان صحبت کنند. کارمندان راک استارگیمز بعد از این اتفاق تجربیات متفاوتشان از کار در استدیو را به اشتراک گذاشتند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 26 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب