Quantcast
لوکتو | تاریخ برگزاری رویداد BlizzCon 2018 مشخص شد
ورود عضویت

تاریخ برگزاری رویداد BlizzCon 2018 مشخص شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 12 مهر 1397
تاریخ برگزاری رویداد BlizzCon 2018 مشخص شد

بعد از اتمام مراسم افتتاحیه در روز 11 آبان ماه (2 نوامبر)، پنلی برای بازی Diablo برنامه ریزی شده است. با توجه به اینکه، این بازه زمانی همیشه برای معرفی عناوین معروف بوده، حدس می‌زنیم که خبر خاصی از Diablo در راه باشد. همانطور که می‌دانید پروژه‌های زیادی با عنوان دیابلو در دست ساخت است و همانطور که بلیزارد اعلام کرده، ممکن است یکی از این عناوین بزودی معرفی شوند. نسخه Eternal Collection بازی در تاریخ آغاز مراسم برای نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد، اما انتظار هواداران از بلیزارد بیشتر است و به تازگی خبر‌هایی از سریال انیمیشنی شبکه Netflix بر اساس دیابلو به گوش می‌رسد.

 

همچنین از نسخه دمو کلاسیک بازی The World of Warcraft در رویداد BlizzCon 2018 رونمایی خواهد شد، البته برای شرکت در این مراسم رونمایی به یک بلیت مجازی نیاز خواهید داشت. اما در هر حال اخبار لازم در رابطه با عنوان رونمایی شده را به هر شکل، بعد پایان مراسم خواهید شنید! 

 

در ادامه پنل‌هایی مخصوص سایر عناوین بلیزارد مثل Overwatch, Hearthstone, و Heroes of the Storm هم در رویداد BlizzCon 2018 برپا می‌شوند. مسابقات، رویداد کاسپلی‌ها، بخش برسی موسیقی و داستان عناوین بلیزارد و چند بخش دیگر هم بعد از افتتاحیه برگزار خواهند شد.

 

مراسم BlizzCon 2018 در تاریخ 11 آبان ماه (2 نوامبر) برگزار خواهد شد.


برچسب ها: BlizzCon

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب