Quantcast
لوکتو | تاریخ برگزاری رویداد BlizzCon 2018 مشخص شد
ورود عضویت

تاریخ برگزاری رویداد BlizzCon 2018 مشخص شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 12 مهر 1397
تاریخ برگزاری رویداد BlizzCon 2018 مشخص شد

بعد از اتمام مراسم افتتاحیه در روز 11 آبان ماه (2 نوامبر)، پنلی برای بازی Diablo برنامه ریزی شده است. با توجه به اینکه، این بازه زمانی همیشه برای معرفی عناوین معروف بوده، حدس می‌زنیم که خبر خاصی از Diablo در راه باشد. همانطور که می‌دانید پروژه‌های زیادی با عنوان دیابلو در دست ساخت است و همانطور که بلیزارد اعلام کرده، ممکن است یکی از این عناوین بزودی معرفی شوند. نسخه Eternal Collection بازی در تاریخ آغاز مراسم برای نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد، اما انتظار هواداران از بلیزارد بیشتر است و به تازگی خبر‌هایی از سریال انیمیشنی شبکه Netflix بر اساس دیابلو به گوش می‌رسد.

 

همچنین از نسخه دمو کلاسیک بازی The World of Warcraft در رویداد BlizzCon 2018 رونمایی خواهد شد، البته برای شرکت در این مراسم رونمایی به یک بلیت مجازی نیاز خواهید داشت. اما در هر حال اخبار لازم در رابطه با عنوان رونمایی شده را به هر شکل، بعد پایان مراسم خواهید شنید! 

 

در ادامه پنل‌هایی مخصوص سایر عناوین بلیزارد مثل Overwatch, Hearthstone, و Heroes of the Storm هم در رویداد BlizzCon 2018 برپا می‌شوند. مسابقات، رویداد کاسپلی‌ها، بخش برسی موسیقی و داستان عناوین بلیزارد و چند بخش دیگر هم بعد از افتتاحیه برگزار خواهند شد.

 

مراسم BlizzCon 2018 در تاریخ 11 آبان ماه (2 نوامبر) برگزار خواهد شد.


برچسب ها: BlizzCon

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

ناشر بازی Cyberpunk 2077 در اروپا مشخص شد

بندای نامکو که یکی از معتبرترین ناشران در صنعت بازی‌های رایانه‌ای است، وظیفه پخش و توزیع بازی Cyberpunk 2077 را در بسیاری از کشور‌های اروپایی به عهده گرفت.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 مهر 1397

بازی Red Dead Redemption 2 در دو دیسک عرضه خواهد شد

با توجه به کاور نسخه ژاپنی بازی این اطلاعات جدید به دست آمده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 مهر 1397
۲

بازی Cyberpunk 2077 از فیلم های Robocop و Blade Runner الگو گرفته است

مصاحبه‌ اخیر سازندگان در CD Projekt وسعت، جزییات و الگوبرداری بازی را برای ما مشخص کرد. برای آشنایی بیستر با این عنوان مورد انتظار با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 28 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب