Quantcast
لوکتو | بازی‌های رایگان ماه نوامبر پلی‌استیشن پلاس مشخص شدند
ورود عضویت

بازی‌های رایگان ماه نوامبر پلی‌استیشن پلاس مشخص شدند

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 12 مهر 1397
بازی‌های رایگان ماه نوامبر پلی‌استیشن پلاس مشخص شدند

در صورتی که شما سرویس پلی‌استیشن پلاس را در اختیار دارید؛ می‌توانید هم‌اکنون با مراجعه به فروشگاه پلی استیشن، اقدام به دانلود بازی‌های رایگان ماه اکتبر کنید. اما برای کسانی از تمدید سرویشان برای ماه آینده مطمئن نیستند، می‌توانند با توجه به لیست بازی‌های ماه نوامبر که به تازگی از سوی سونی منتشر شده است، تصمیم گیری کنند.

 

Photo

 

طبق اعلام شعبه انگلستان سونی،  بازی Bullestorm: Full Clip Edition و بازیYakuza: Kiawami  در ماه نوامبر سال 2018، به صورت رایگان در اختیار دارندگان سرویس پلی‌استیشن پلاس قرار خواهند گرفت. هر دو عنوان معرفی شده، از عناوین تحسین شده و خاطره‌انگیز هستند. که می‌توانند مخاطبان را برای تمدید سرویس پلی استیشن پلاس، متقاعد کنند.


برچسب ها: پلی استیشن پلاس

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

چالش های هفته دوم (فصل هفتم) بازی Fortnite

به دومین هفته از فصل هفتم بازی Fortnite رسیدیم و طبق روال همیشه، این هفته نیز شاهد چالش‌هایی هستیم که نیاز به راهنمایی دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 24 آذر 1397

صداپیشگان بازی Red Dead Redemption 2 از ماهیت پروژه بی خبر بودند

بعد از انتشار بازی فوق‌العاده موفق Red Dead Redemption 2 همچنان در حال شنیدن وقایع عجیب در رابطه با این بازی هستیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آذر 1397

چرا بازی Red Dead Redemption 2 برای سوییچ عرضه نخواهد شد؟

صحبت‌های رجی فیسمی، مدیر نینتندو در آمریکا، در رابطه با دلیل عرضه نشدن بازی Red Dead Redemption 2 روی کنسول نینتندو سوئیچ. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب