Quantcast
لوکتو | بازی‌های رایگان ماه نوامبر پلی‌استیشن پلاس مشخص شدند
ورود عضویت

بازی‌های رایگان ماه نوامبر پلی‌استیشن پلاس مشخص شدند

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 12 مهر 1397
بازی‌های رایگان ماه نوامبر پلی‌استیشن پلاس مشخص شدند

در صورتی که شما سرویس پلی‌استیشن پلاس را در اختیار دارید؛ می‌توانید هم‌اکنون با مراجعه به فروشگاه پلی استیشن، اقدام به دانلود بازی‌های رایگان ماه اکتبر کنید. اما برای کسانی از تمدید سرویشان برای ماه آینده مطمئن نیستند، می‌توانند با توجه به لیست بازی‌های ماه نوامبر که به تازگی از سوی سونی منتشر شده است، تصمیم گیری کنند.

 

Photo

 

طبق اعلام شعبه انگلستان سونی،  بازی Bullestorm: Full Clip Edition و بازیYakuza: Kiawami  در ماه نوامبر سال 2018، به صورت رایگان در اختیار دارندگان سرویس پلی‌استیشن پلاس قرار خواهند گرفت. هر دو عنوان معرفی شده، از عناوین تحسین شده و خاطره‌انگیز هستند. که می‌توانند مخاطبان را برای تمدید سرویس پلی استیشن پلاس، متقاعد کنند.


برچسب ها: پلی استیشن پلاس

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب