Quantcast
لوکتو | چالش‌های هفته دوم (فصل ششم) بازی Fortnite
ورود عضویت

چالش‌های هفته دوم (فصل ششم) بازی Fortnite

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 13 مهر 1397
چالش‌های هفته دوم (فصل ششم) بازی Fortnite

در ابتدا لازم به ذکر است که چالش‌های این فصل در دو دسته تقسیم بندی می‌شوند. دسته اول اختصاص به کسانی دارد که بازی را به صورت رایگان و بدون خرید Season Pass انجام می‌دهند. اما دسته دوم برای کسانیست که Season Pass بازی را خریداری کرده‌اند. کسانی که بازی را به صورت رایگان انجام می‌دهند؛ چالش‌های دسته دوم برایشان وجود ندارد و تنها در صورت خرید Season Pass چالش‌های دسته دوم برایشان فعال می‌گردد.


شما می‌توانید با خرید Season Pass بازی از محتویات ویژه‌ای برخوردار شوید و XP بیشتری نیز دریافت کنید
همانطور که کمی قبل‌تر نیز ذکر شد؛ در این هفته نیز مانند هفته‌های پیشین شاهد دو چالش رایگان (همگانی) و Battle Pas بودیم.

چالش‌های همگانی:

Visit all of the Corrupted Areas پنج ستاره (برای حل این چالش باید به هفت منطقه جدیدی که در نقشه به وجود آمده‌اند مراجعه کنید. این هفت منطقه همان مناطقی است که مکعب در آن‌ها اثراتی به جا گذاشته بود و هم‌اکنون در نقشه به صورت گودال‌هایی دیده می‌شود.)

Use a Shadow Stone in different matches – پنج ستاره – (برای حل این چالش باید به همان مناطقی که در بالا اشاره شد بروید و از آیتم Shadow Stone  در سه بازی متفاوت استفاده کنید.)

Stage 1: Deal damage with standard Assault Rifle to opponents (HARD) – ۱۰ ستاره – (همانند هر هفته ما چالش استیج را داریم. شما در این چالش‌ باید قدم به قدم به کار‌هایی که گفته می‌شود انجام دهید که در قدم نخست باید با استفاده از سلاح Rifle برای آسیب رسانی استفاده کنید.)

چالش‌های دارندگان Battle Pass:

Eliminate an opponent from at least 50m away – پنج ستاره – (چالش عجیبی که این هفته به بخش چالش‌های بازیFortnite  اضافه شده است. شما باید یک نفر را از فاصله ۵۰ متری بکشید.)

Deal damage with Pistols to opponents – پنج ستاره – (شما در این چالش باید آسیب ۵۰۰ واحدی با استفاده از تفنگ‌های ردهPistol  به حریفتان برسانید.)

SMG Eliminations (HARD) – ۱۰ ستاره – (شما باید سه نفر را با استفاده از سلاح SMG  بکشید.)

Stage 1: Deal damage with Hunting Rifles to opponents (۲۰۰) – ۱۰ ستاره – ( مانند همان چالش استیج در چالش‌های همگانی، شما باید به استیج‌هایی که بعد از عمل کردن به هر کدام عوض می‌شود را انجام دهید. در اولین استیج شما باید با استفاده از سلاح Hunting Rifle  یک نفر را بکشید.)

مناطق جدیدی که به نقشه اضافه شده‌اند در کجا قرار دارند؟

 

Photo

برای حل چالش‌های این هفته باید با مناطق جدیدی که به نقشه اضافه شده‌اند آشنا باشید. این مناطق همان مناطقی است که مکعب روی آن‌ها اثر جاذبه‌ای اعمال کرده بود و بعد از شروع فصل ششم بازی، به شکل گودال‌هایی درآمده‌اند که در آن‌ها سنگ Shadow Stone نیز وجود دارد. اما برای اینکه شما بهتر بدانید که این مناطق در کجای نقشه قرار دارند؛ می‌توانید تصویر بالا را مشاهده کنید. شایان ذکر است که چالش پیدا کردن آیتم Shadow Stone  و استفاده از آن نیز باید در همین مناطق انجام شود.

ستاره مخفی نهایی کجاست؟

 

Photo

طبق روال همیشه، بعد از اتمام تمام چالش‌ها دارندگان نسخه Battle Pass  بازی، باید ستاره مخفی نهایی نیز پیدا کنند. این ستاره این‌بار در شمال منطقهParadise Palms قرار دارد. در تصویر بالا مکان دقیق این ستاره را مشخص کرده‌ایم. تنها نکته‌ای که نباید فراموش کنید؛ کمی صبر و تحمل برای پیدا کردن این آیتم است. زیرا این آیتم بعد از چند قدم پیاده روی ظاهر می‌شود.


برچسب ها: Fortnite

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

نامزدهای مراسم TGA 2017 اعلام شدند

به مراسم The Game Awards 2017 نزدیک می‌شویم. لیست کامل نامزدهای این مراسم را می‌توانید در ادامه بخوانید.

حسام افرومند - 24 آبان 1396

بازی PUBG حالا چهارمین عنوان محبوب ایکس باکس است

موفقیت‌های بازی PUBG پایانی ندارد و این عنوان موفق شده تا در ایکس باکس نیز به یک بازی محبوب تبدیل شود. با لوکتو همراه باشید.  

احمدرضا آوار - 05 دی 1396

فهرست نامزدهای بیست و یکمین جوایز D.I.C.E. معرفی شد

بازی Horizon Zero Dawn توانسته بیشتر از همه بازی‌های دیگر نامزد دسته‌های مختلف شود. با لوکتو و فهرست کامل این مراسم همراه باشید.

حسام افرومند - 24 دی 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Fortnite
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب