Quantcast
لوکتو | شایعه: نام کامل فیلم Avengers 4 مشخص شد
ورود عضویت

شایعه: نام کامل فیلم Avengers 4 مشخص شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 14 مهر 1397
شایعه: نام کامل فیلم Avengers 4 مشخص شد

این روز‌ها طرفداران Marvel، مشتاقانه جزئیات ابتدایی فیلم Avengers 4 را پیش بینی می‌کنند، به دنبال این اتفاق، اخیراً شایعه‌ای بخش شده و شاید یک سرنخ درست و حسابی باشد.

با توجه به همین شایعه‌ که توسط MCU Cosmic درز کرده، نام کامل فیلم Avengers 4 اینگونه‌ خواهد بود: " Avengers: Annihilation " (انتقام جویان: نابودی). نام کامل فیلم در عکسی که به تازگی توسط برادران روسو (Russo) با نام "look hard" پخش شده، نمایان است.

برای برخی از هواداران مارول، این نام بسیار جالب است، چرا که این نام برگرفته از کمیکی مربوط به سال ۲۰۰۶، با نویسندگی کیث گیفن (Keith Giffen) است. در این کمیک بوک بسیاری از شخصیت‌های مهم مارول برای مقابله با Annihilus، خدای منطقه نگاتیو، دور هم جمع می‌شوند. جالب اینجاست که تانوس (Thanos) هم در این کمیک نقشی خاص دارد و در آخر به دست درکس (Drax) کشته می‌شود.

اگر نام کامل فیلم Avengers 4، همانطور که انتظار می‌رود Annihilation باشد، ممکن است تاثیراتی از کمیک سال ۲۰۰۶ بگیرد، ولی مشخص نیست چه مقدار.

اما جو روسو (Joe Russo) قبلا در این باره توضیحاتی داده بود: «فکر نمی‌کنم کمیکی وجود داشته باشد که با فیلم مرتبط شود. به نظرم ما با نسخه چهارم در یک خط داستانی جدید هستیم. تماشا‌ی فیلم‌های قبلی مارول از نگاهی دیگر قطعاً جالب خواهد بود. اما فکر نمی‌کنم داستان و جزئیات هیچ کمیکی برای Avengers 4 مفید باشد.»

اما اگر دوباره به اسم لو رفته نگاهی بی‌اندازیم، Annihilation کاملاً منطقی خواهد بود، چرا که تانوس با یک بشکن ساده نصف جمعیت جهان را از بین برده و همانطور که پیداست فیلم Avengers 4 کمی سیاه‌تر است سایر فیلم‌ هاست. با تمام این دلایل، اسم Annihilation کاملاً سازگار است، اما هنوز به طور رسمی تایید نشده است.

یکی از نویسندگان فیلم Avengers 4، کریستوفر مارکوس (Christopher Markus) در یکی از مصاحبه‌های خود گفته است: « Avengers 4 آن چیزی که همه فکر می‌کنند نخواهد بود، این یک فیلم متفاوت است و همه مرگ‌هایی که دیدیم واقعی خواهند بود. این را به شما می‌گویم چرا که با گفتن من، شما زودتر این مسئله را باور و قبول می‌کنید و از طرفی دیگر زودتر به مرحله بعد سوگواری راه پیدا خواهید کرد.»

استفان مک فیلی (Stephen McFeely) اضافه کرد: «به نظرم Infinity War به عنوان یک فیلم بلک‌ باستر بسیار معقول و خوب بود، درست است که فیلم صحنه‌های طنز زیادی داشت، اما مشخصاً این یک فیلم منطقی و کامل بود. این را بدانید که فیلم بعدی هم به همان اندازه کامل و منطقی خواهد بود. ما قصد داریم تا شما بعد از تماشای فیلم شگفت زده شوید و کاری کنیم که برای خرج کردن زمان و پولتان روی فیلم بسیار خوشحال باشید. Avengers 4 توسط همان استودیو و همان تیم فیلم سازی ساخته خواهد شد، دو فیلم در یک زمان نوشته شدند و بسیاری از قطعه‌های هر دو فیلم همزمان فیلمبرداری شدند، پس بسیار روشن است که به هم مرتبط خواهند بود. اما قطعاً دو فیلم متفاوت هستند، چرا که یکی از آن‌ها بر اساس نسخه قبلی ساخته شده است.»


برچسب ها: Avengers 4

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب