Quantcast
لوکتو | کریس ایوانز بعد از جدایی از مارول در چه فیلم هایی بازی خواهد کرد؟
ورود عضویت

کریس ایوانز بعد از جدایی از مارول در چه فیلم هایی بازی خواهد کرد؟

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 14 مهر 1397
کریس ایوانز بعد از جدایی از مارول در چه فیلم هایی بازی خواهد کرد؟

بعد از جدایی کریس ایوانز (Chris Evans) از نقش Captain America قطعا او به دنبال نقش‌های دیگر خواهد رفت. اینطور که پیداست ایوانز به فیلم ریان جانسون (Rian Johnson)، یعنی فیلم Knives Out، عنوانی در حال ساخت بپیوندد.

خبرگزاری Deadline اعلام کرده که ایوانز در کنار دنیل کرگ (Daniel Craig) به بازی در فیلم جدید کارگردان فیلم Star Wars: The Last Jedi یعنی ریان جانسون خواهد پرداخت.

به نظر می‌رسد فیلم در سبک جنایی دنبال شود، با توجه به اینکه جانسون خودش نوشتن فیلمنامه را به عهده گرفته، می‌دانیم که قرار است کرگ نقش یک کارآگاه را ایفا کند اما در رابطه با نقش ایوانز هنوز هیچ گونه اطلاعاتی وجود ندارد. تنها اطلاعاتی که تا به امروز داریم، حضور کریس ایوانز در فیلم Knives Out است.

در حال حاضر اطلاعات زیادی از خود فیلم Knives Out هم وجود ندارد، اما به گفته جانسون مراحل ساخت فیلم در ماه سپتامبر آغاز خواهد شد. فیلم بر اساس یکی از رمان‌های آگاتا کریستی (Agatha Christie) است و قطعا پر از راز و رمزهای جالب خواهد بود.

در این میان ایوانز فیلم‌های دیگری هم دارد، هنرنمایی کریس ایوانز در فیلم The Red Sea Diving Resort هم تایید شده، عنوانی که در رابطه با مهاجرت یهودیان کشور اتیوپی در سال ۱۹۸۱ است.

در ادامه کار‌های در حال انتشار ایوانز می‌توان به فیلم District 9 به کارگردانی نیل بلومکمپ (Neil Blomkamp)، اشاره کرد. در هر حال با توجه به گفته خبرگزاری Deadline، فیلم Knives Out عنوان بعدی کریس ایوانز دوست داشتنی خواهد بود.

هنوز زمان انتشار خاصی برای فیلم Knives Out وجود ندارد، با توجه به اینکه جانسون مرد پر مشغله‌ای است می‌توان فهمید که فیلم به زودی منتشر نخواهد شد. در حال حاضر جانسون کارگردانی سه عنوان دیگر از فرانچایز استاروارز را به عهده گرفته است.


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

کریس ایوانز در رابطه با توییت جنجالی‌اش صحبت‌هایی کرده و اینطور که پیداست کاپیتان هنوز هم شانسی برای زنده ماندن دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397

اطلاعات جدیدی از ظاهر شخصیت جوکر منتشر شد

زازی بیتز (Zazie Beetz) بازیگر فیلم Joker، اطلاعات تازه‌ای از ظاهر شخصیت جوکر ارائه کرد. با لوکتو همراه باشد.

محمد جواد عبداللهی پور - 22 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب