Quantcast
لوکتو | کریس ایوانز بعد از جدایی از مارول در چه فیلم هایی بازی خواهد کرد؟
ورود عضویت

کریس ایوانز بعد از جدایی از مارول در چه فیلم هایی بازی خواهد کرد؟

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 14 مهر 1397
کریس ایوانز بعد از جدایی از مارول در چه فیلم هایی بازی خواهد کرد؟

بعد از جدایی کریس ایوانز (Chris Evans) از نقش Captain America قطعا او به دنبال نقش‌های دیگر خواهد رفت. اینطور که پیداست ایوانز به فیلم ریان جانسون (Rian Johnson)، یعنی فیلم Knives Out، عنوانی در حال ساخت بپیوندد.

خبرگزاری Deadline اعلام کرده که ایوانز در کنار دنیل کرگ (Daniel Craig) به بازی در فیلم جدید کارگردان فیلم Star Wars: The Last Jedi یعنی ریان جانسون خواهد پرداخت.

به نظر می‌رسد فیلم در سبک جنایی دنبال شود، با توجه به اینکه جانسون خودش نوشتن فیلمنامه را به عهده گرفته، می‌دانیم که قرار است کرگ نقش یک کارآگاه را ایفا کند اما در رابطه با نقش ایوانز هنوز هیچ گونه اطلاعاتی وجود ندارد. تنها اطلاعاتی که تا به امروز داریم، حضور کریس ایوانز در فیلم Knives Out است.

در حال حاضر اطلاعات زیادی از خود فیلم Knives Out هم وجود ندارد، اما به گفته جانسون مراحل ساخت فیلم در ماه سپتامبر آغاز خواهد شد. فیلم بر اساس یکی از رمان‌های آگاتا کریستی (Agatha Christie) است و قطعا پر از راز و رمزهای جالب خواهد بود.

در این میان ایوانز فیلم‌های دیگری هم دارد، هنرنمایی کریس ایوانز در فیلم The Red Sea Diving Resort هم تایید شده، عنوانی که در رابطه با مهاجرت یهودیان کشور اتیوپی در سال ۱۹۸۱ است.

در ادامه کار‌های در حال انتشار ایوانز می‌توان به فیلم District 9 به کارگردانی نیل بلومکمپ (Neil Blomkamp)، اشاره کرد. در هر حال با توجه به گفته خبرگزاری Deadline، فیلم Knives Out عنوان بعدی کریس ایوانز دوست داشتنی خواهد بود.

هنوز زمان انتشار خاصی برای فیلم Knives Out وجود ندارد، با توجه به اینکه جانسون مرد پر مشغله‌ای است می‌توان فهمید که فیلم به زودی منتشر نخواهد شد. در حال حاضر جانسون کارگردانی سه عنوان دیگر از فرانچایز استاروارز را به عهده گرفته است.


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب