Quantcast
لوکتو | کریس ایوانز بعد از جدایی از مارول در چه فیلم هایی بازی خواهد کرد؟
ورود عضویت

کریس ایوانز بعد از جدایی از مارول در چه فیلم هایی بازی خواهد کرد؟

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 14 مهر 1397
کریس ایوانز بعد از جدایی از مارول در چه فیلم هایی بازی خواهد کرد؟

بعد از جدایی کریس ایوانز (Chris Evans) از نقش Captain America قطعا او به دنبال نقش‌های دیگر خواهد رفت. اینطور که پیداست ایوانز به فیلم ریان جانسون (Rian Johnson)، یعنی فیلم Knives Out، عنوانی در حال ساخت بپیوندد.

خبرگزاری Deadline اعلام کرده که ایوانز در کنار دنیل کرگ (Daniel Craig) به بازی در فیلم جدید کارگردان فیلم Star Wars: The Last Jedi یعنی ریان جانسون خواهد پرداخت.

به نظر می‌رسد فیلم در سبک جنایی دنبال شود، با توجه به اینکه جانسون خودش نوشتن فیلمنامه را به عهده گرفته، می‌دانیم که قرار است کرگ نقش یک کارآگاه را ایفا کند اما در رابطه با نقش ایوانز هنوز هیچ گونه اطلاعاتی وجود ندارد. تنها اطلاعاتی که تا به امروز داریم، حضور کریس ایوانز در فیلم Knives Out است.

در حال حاضر اطلاعات زیادی از خود فیلم Knives Out هم وجود ندارد، اما به گفته جانسون مراحل ساخت فیلم در ماه سپتامبر آغاز خواهد شد. فیلم بر اساس یکی از رمان‌های آگاتا کریستی (Agatha Christie) است و قطعا پر از راز و رمزهای جالب خواهد بود.

در این میان ایوانز فیلم‌های دیگری هم دارد، هنرنمایی کریس ایوانز در فیلم The Red Sea Diving Resort هم تایید شده، عنوانی که در رابطه با مهاجرت یهودیان کشور اتیوپی در سال ۱۹۸۱ است.

در ادامه کار‌های در حال انتشار ایوانز می‌توان به فیلم District 9 به کارگردانی نیل بلومکمپ (Neil Blomkamp)، اشاره کرد. در هر حال با توجه به گفته خبرگزاری Deadline، فیلم Knives Out عنوان بعدی کریس ایوانز دوست داشتنی خواهد بود.

هنوز زمان انتشار خاصی برای فیلم Knives Out وجود ندارد، با توجه به اینکه جانسون مرد پر مشغله‌ای است می‌توان فهمید که فیلم به زودی منتشر نخواهد شد. در حال حاضر جانسون کارگردانی سه عنوان دیگر از فرانچایز استاروارز را به عهده گرفته است.


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

باکس آفیس – عملکرد خوب فیلم Halloween در هفته اول اکران

فروش بسیار خوب فیلم Halloween در اولین آخر هفته اکرانش، این عنوان را به شکستن رکورد فیلم Venom نزدیک کرده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 30 مهر 1397

انتشار اولین تصویر از برت کالن در پشت صحنه فیلم Joker

پس از مدت‌ها انتظار، اولین تصویر از برت کالن به عنوان توماس وین در پشت صحنه فیلم Joker منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 01 آبان 1397

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب