Quantcast
لوکتو | شایعه: بازی Kingdom Hearts 3 برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد
ورود عضویت

شایعه: بازی Kingdom Hearts 3 برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 15 مهر 1397
شایعه: بازی Kingdom Hearts 3 برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

این‌طور که پیداست ناشران در Square Enix بسیار تحت تاثیر کنسول این نسل نینتندو قرار گرفته‌اند، ابتدا انتشار نسخه‌های مختلف از سری Final Fantasy و حالا شایعاتی از عرضه Kingdom Hearts 3 برای نینتندو سوئیچ.

همان‌طور که می‌دانید قرار است نسخه پلی‌استیشن 4 و اکس باکس وان بازی به زودی در سال آینده عرضه شود. اما به تازگی یکی از کاربران وبسایت YouTube با نام Dreamcastguy ادعا کرده که ناشر بازی علاقه زیادی به نینتندو سوییچ دارد و اخبار جدیدی که منتشر شده خبر از نسخه سوئیچ بازی Kingdom Hearts 3 را به ما می‌دهد.

این کاربر با انتشار یک ویدئو ۹ دقیقه‌ای، توضیح داد که اخبارش موثق است و ناشر بازی نسخه نینتندو سوییچ را با قدرت بررسی می‌کند و قصد دارد بازی را به بهترین نحو ممکن برای این پلتفرم عرضه کند.

قطعا این خبر کمی، غیر معمول و غیر قابل قبول است، چرا که از یک کانال در وبسایت یوتیوب به دست ما می‌رسد و مثل همیشه یک منبع نا مشخص از خود شرکت این خبر را لو نداده است. پس با این تفاسیر، این خبر می‌تواند کاملا غلط باشد. اما، اگر یک درصد گمان را بر این بگذاریم که Square Enix قصد داشته باشد بازی را برای سوییچ پورت کند، هیچ چیز جلودارش نیست.

در این میان سوالی پیش می‌آید، که سازندگان چگونه می‌توانند عنوانی با این وسعت را روی سخت افزار سوئیچ اجرا کنند؟ همان‌طور که همه دیدیم بازی Kingdom Hearts 3 اصلا عنوان کوچکی نیست و با توجه به وسعتش برای پلی‌استیشن 4 و اکس باکس وان عرضه خواهد شد، پس اگر ناشر قصد عرضه نسخه نینتندو سوییچ را داشته باشند، قطعا دوباره کاری‌های زیادی خواهد داشت و این اتفاق از Square Enix کمی بعید است.

هرچند هنوز هم دلایل زیادی وجود دارد تا اسکوئر اینکس بازی Kingdom Hearts 3 را برای نینتندو سوییچ دوباره سازی کند. اما در بین این دلایل می‌توان به عرضه دو نسخه قبلی Kingdom Hearts و حتی Kingdom Hearts 2.8 برای این کنسول اشاره کرد، با توجه به سابقه خوبی که از سازندگان دیده‌ایم اصلا دور از انتظار نیست که برای جذب رضایت مشتری نسخه سوم را هم برای کنسول قابل حمل سوئیچ عرضه کنند، تا طرفداران بتوانند بازی مورد علاقه‌شان را هر جایی که دوست دارند تجربه کنند.

در هر حال، اطلاعات جدید، حتی اگر شایعه‌ای بیش هم نباشند، بسیار خوشحال کننده هستند. اما این‌طور که پیداست، اسکوئر با قدرت به این مسئله فکر می‌کند، چرا که با این کار هم نینتندو و هم سازندگان فروش خوبی خواهند داشت، حتی اگر تاریخ انتشار نسخه سوییچ به سال ۲۰۲۰ برسد.

بازی Kingdom Hearts 3 در تاریخ پنج بهمن ماه  (۲۵ ژانویه سال ۲۰۱۹) برای اکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد.


برچسب ها: Kingdom Hearts 3

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

ترین ها ۵ |‌ موردانتظارترین بازی های سال ۲۰۱۸

در ترین ها ۵ موردانتظارترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ را معرفی کرده‌ایم. با لوکتو همراه باشید.

سجاد سعیدی - 10 بهمن 1396

برنامه سونی برای نمایشگاه E3 لو رفت؟

تصویری احتمالی از برنامه‌ی سونی برای نمایشگاه E3 به بیرون درز کرده. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 14 خرداد 1397

نمایشگاه E3 2018: تاریخ انتشار بازی Kingdom Hearts 3 مشخص شد

بازی Kingdom Hearts 3 باز هم تأخیر خواهد خورد اما تاریخ دقیق عرضه آن مشخص شده است. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 20 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Kingdom Hearts 3
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب