Quantcast
لوکتو | محتویات انحصاری بازی Red Dead Redemption 2 برای پلی استیشن 4 مشخص شد
ورود عضویت

محتویات انحصاری بازی Red Dead Redemption 2 برای پلی استیشن 4 مشخص شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 15 مهر 1397
محتویات انحصاری بازی Red Dead Redemption 2 برای پلی استیشن 4 مشخص شد

شمارش معکوس تا انتشار بازی Red Dead Redemption 2 به زودی آغاز خواهد شد و هرچه که به این اتفاق نزدیک تر می‌شویم، اخبار بیشتری راجع به بازی به گوش‌هایمان می‌رسد.

بعد از خبر‌های خوب برای تمام طرفاداران، این بار خبر خوب فقط برای دارندگان پلی استیشن 4 است، چرا که همان‌طور که قبلا اعلام شده بود محتوایاتی با انحصار زمانی برای PS4 عرضه خواهند شد. امروز با معرفی این محتویات، Rockstar جان تازه‌ای به تبلیغات عنوان مورد انتظارش داد.

این محتویات هم برای بازی Red Dead Redemption 2 و هم برای بخش آنلاین بازی، یعنی Red Dead Online خواهند بود. همانطور که می‌دانید این آیتم‌ها برای سی روز در انحصار کنسول پلی استیشن 4 خواهند بود.

در بازی Red Dead Redemption 2 شاهد اضافه شدن یک لباس با نام "Grizzlies Outlaw" هستیم و شما می‌توانید با این لباس شکل و شمایلی خاص به آرتور مورگان بدهید.

اما در Red Dead Online همه چیز کمی متفاوت است. بخش آنلاین بازی در ماه نوامبر (آبان-آذر) عرضه خواهد شد و دارندگان کنسول پلی‌استیشن4 می‌توانند سی روز زودتر به یک سری از آیتم‌های مخصوص شخصی سازی و اسلحه‌های انحصاری دست پیدا کنند، اسب نژاد عربی، هفت تیری خاص و یک زین با جنس پوست تمساح هم جزو همین آیتم‌های انحصاری هستند.

فهرست تمامی محتویات و آیتم‌های انحصاری که دارندگان پلی استیشن 4 می‌توانند در روز اول عرضه بازی داشته باشند عبارتند از:

" لباس Grizzlies Outlaw "

لباس Grizzlies Outlaw در روز اول عرضه و در بخش داستانی بازی Red Dead Redemption 2 و در روز اول عرضه Red Dead Online فعال خواهد بود.

این لباس زمخت و با دوام، برای گشت و گذار در جنگل‌ها به خصوص جنگل‌های Ambarino بسیار عالیست. در واقع این لباس یک کت بلند با شاخصه‌های خاص است. آستین‌های تزئین شده با چرم، یک جلیقه چرمی با طرح‌هایی تزئینی، یقه‌های سگک دار و یک دستمال گردن مشکی رنگ.

" اسب عربی شاه بلوطی "

اسب عربی که اسب بومی منطقه خاورمیانه است، در روز اول عرضه Red Dead Online فعال خواهد شد. این اسب شهرتش‌ را مدیون سرعت و قدرت زیادش است. اسب عربی شاه بلوطی در بازی عملکرد بسیار خوبی نسبت به سایر اسب‌ها خواهد داشت.

" زین پوست تمساح "

این زین که در بازی با نام "Alligator Skin Ranch Cutter Saddle" شناخته خواهد شد، یک زین اسب ساده نیست و فوایدی در کنار زیبایی خواهد داشت. هنگامی که از این زین استفاده می‌کنید، مقدار Health و  Staminaآرتور افزایش پیدا خواهد کرد و شتاب و سرعت اسبتان هم در کنار این فواید، زیاد خواهد شد.

این زین که با عرضه Red Dead Online به بازی اضافه می‌شود، در واقع نسخه، پیشرفته‌تر زین معمولی است که ابتدا در Red Dead Online خواهید داشت.

" اسلحه High Roller Double-Action Revolver "

این سلاح هم مانند بقیه آیتم‌ها در روز عرضه Red Dead Online فعال خواهد بود. هفت تیری با روکش فلزی جلا داده شده، با بدنه‌ای خاص و حکاکی‌های زیبا. این سلاح بخاطر سرعت زیادش در آماده سازی و شلیک انتخاب بسیار خوبی برای مبارزه‌های سوار بر اسب است.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

دومین تریلر بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

دومین تریلر بازی Red Dead Redemption 2 توسط راک‌استار منتشر شد. برای تماشای این تریلر با لوکتو همراه باشید

حامد افرومند - 11 مهر 1396

لیست کامل برندگان مراسم The Game Awards 2017

مراسم The Game Awards 2017 نیز به‌پایان رسید و برنده جوایز در بخش‌های مختلف مشخص شد. با لوکتو همراه باشید تا لیست برندگان جوایز امسال این مراسم را مرور کنیم. 

حسام افرومند - 17 آذر 1396

مروری بر تمام بازی های تایید شده سال 2018

در این مطلب بازی‌های تایید شده برای سال ۲۰۱۸ را مرور خواهیم کرد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 01 دی 1396
۲


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Red Dead Redemption 2
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب