Quantcast
لوکتو | اطلاعات جدید از نقشه بازی Red Dead Redemption 2 لو رفت
ورود عضویت

اطلاعات جدید از نقشه بازی Red Dead Redemption 2 لو رفت

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 16 مهر 1397
اطلاعات جدید از نقشه بازی Red Dead Redemption 2 لو رفت

همین‌طور که به عرضه عنوان مورد انتظار شرکت Rockstar Games نزدیک می‌شویم، اطلاعات و شایعات زیادی به گوش می‌رسد. با توجه به اطلاعات درز کرده جدید، نقشه بازی Red Dead Redemption 2، منطقه و نقشه کامل نسخه اول را در خود جای داده و علاوه بر آن مناطق زیادی را در اطرافش اضافه کرده است. همین موضوع نشان می‌دهد که چرا نقشه این بازی به عنوان بزرگ‌ترین نقشه ساخته شده توسط شرکت راک‌استار گیمز شناخته می‌شود.

با توجه به همین اطلاعات، متوجه شدیم که یکی از مسئولان تبلیغاتی راک‌استار این مشخصات حیرت‌انگیز را در رابطه با نقشه بازی فاش کرده است. جالب است بدانید که، بلافاصله بعد از شروع پخش شدن این اخبار در بین رسانه‌ها و هواداران، insidergamer.nl هرچیزی را که نوشته بود رد کرد و خبر به طور کلی حذف و سپس اصلاح شد. ممکن است که به درخواست شرکت این اطلاعات حذف شده باشد، در هر حال اخبار جدید اطلاعات زیادی را نمایان می‌کند که ممکن است در آخر به ضرر سیستم تبلیغاتی راک‌استار در بی‌آید.

از طرفی ممکن است که تمام این اطلاعات غلط بوده باشد و به همین دلیل insidergamer.nl آن را حذف کرده است. البته این تئوری احتمال کم تری دارد.

مقاله اصلی قبل از ایجاد تغییرات به شکل زیر بوده است:

سوال «آیا مناطق Armadillo و New Austin در بازی وجود دارند؟»

بله، بعد از این که از راک‌استار سوال کردم، آن‌ها به من گفتند که کل نقشه بازی Red Dead Redemption در نسخه دوم وجود دارد. البته مناطق زیادی به آن اضافه شده. در طی شش ساعتی که مشغول به تجربه بازی بودم، فقط توانستم قسمت کوچکی از منطقه Blackwater را مشاهده کنم، اما همان منطقه کوچک هم بسیار بزرگ بود. شش ساعت برای دیدن سایر محیط‌های آشنا کافی نبود.

مقاله بعد از حذف و تغییرات به شکل زیر است:

سوال «آیا مناطق Armadillo و New Austin در بازی وجود دارند؟»

در حال حاضر ما می‌توانیم به این سوال پاسخ دهیم، اما با توجه به مشورت ما با راک‌استار، تصمیم نداریم زیاد بازی را اسپویل کنیم، بیایید با همین راضی باشیم که نقشه بازی بزرگ است، در واقع بسیار بزرگ تر از نسخه اول.

همان‌طور که می‌بینید، واکنش‌ آن‌ها طوری بوده که ما متوجه ‌شویم اطلاعات درست بوده‌اند. اما بعد از پخش شدن خبر، آن‌ها با واکنش راک‌استار مواجه شده‌اند و مقاله دچار تغییر شد. اما باز هم دو نظریه به وجود می‌آید، یکی این که اطلاعات درست بوده و با توجه به مشکلات مجبور به تغییر آن شدند و دیگری این که اطلاعات غلط بوده و راک‌استار از پخش شدن اطلاعات غلط درباره عنوان مورد انتظارش جلوگیری کرده است. در هر حال ما نمی‌توانیم بگوییم که دقیقاً چه اتفاقی افتاده است.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Red Dead Redemption 2 در دو دیسک عرضه خواهد شد

با توجه به کاور نسخه ژاپنی بازی این اطلاعات جدید به دست آمده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 مهر 1397
۲

امکان ساخت انیمه‌ای بر اساس بازی God of War وجود دارد

بازی God of War که این روز‌ها بسیار مورد تقدیر و تحسین قرار گرفته، توسط تعداد زیادی از هنرمندان، به سبک‌های مختلف بازگردانی شده و حالا امیدوار هستیم که شخصیت‌های محبوب بازی را در دنیایی دیگر هم ببینیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 26 مهر 1397

استودیو Santa Monica​​​​​​​ در حال استخدام اعضای جدید است

این‌طور که پیداست سازندگان بازی God of War فقط به قصد ساخت دنباله عنوان قبلی خود را ندارند، چرا که در حال استخدام اعضای جدید هستند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 28 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب