Quantcast
لوکتو | تعداد سلاح های بازی Red Dead Redemption 2 مشخص شد
ورود عضویت

تعداد سلاح های بازی Red Dead Redemption 2 مشخص شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 16 مهر 1397
تعداد سلاح های بازی Red Dead Redemption 2 مشخص شد

یکی از بهترین چیزها در رابطه با بازی Red Dead Redemption 2 این است که، در سبک وسترن جریان دارد و یکی از بهترین خوبی‌های سبک وسترن بی‌قانونی محض است. اینجاست که باید بگوییم بهترین فایده بی قانونی این است که می‌توانید در بازی جان هر چیزی که جان دارد را بگیرید و ما مطمئن هستیم که در این بازی راه‌های زیادی برای کشتن وجود خواهد داشت.

همین‌طور که مشخص است با نزدیک شدن به عرضه بازی، اخبار بیشتری در جهت تبلیغات ارائه می‌شود. امروز مشخص شد که در این بازی مورد انتظار، بیش از ۵۰ مدل مختلف از سلاح‌های خاص را شاهد هستیم و این رقم بسیار بیشتر از نسخه اول بازی است. این خبر در صفحه توییتر رسمی RDonlineNews اعلام شد.

همانطور که ممکن است بدانید، در بازی Red Dead Revolver حدود ۲۸ سلاح متفاوت و در Red Dead Redemption این تعداد ۳۶ اسلحه مختلف بود. اما این رقم سی و شش اسلحه بعد از محتوای گسترش دهنده بازی به دست آمد.

حالا و در بازی Red Dead Redemption 2 اصلا دور از ذهن نیست که بعد از گذشت مدتی این رقم به ۶۰ و یا بیشتر برسد. این را هم در نظر بگیرید که، خبر جدید فقط مربوط به بخش داستانی بازی است و فقط خدا می‌داند که Red Dead Online چه تعداد اسلحه جدید را ارائه خواهد کرد.

با شناختی که از راک‌استار داریم، قطعا تمامی اسلحه‌ها طراحی دقیق و ظریف خاص خودشان را خواهند داشت و البته یادتان نرود که هر اسلحه صدای مخصوص به خودش را دارد.

با وجود بیش از ۵۰ اسلحه، جالب است که ببینیم راک‌استار آن‌ها را چگونه ساخته و چگونه به دست بازیکن‌ها خواهد رساند. آیا از ابتدا همه سلاح‌ها قابل استفاده‌اند یا با پیشرفت داستانی سلاح‌های بیشتر فعال خواهند شد؟

بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ چهار آبان برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و اکس باکس وان عرضه خواهد شد. هنوز هیچگونه خبری از نسخه رایانه‌های شخصی بازی، وجود ندارد.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب