Quantcast
لوکتو | میلا یوویچ اطلاعات جدیدی از فیلم Monster Hunter منتشر کرد
ورود عضویت

میلا یوویچ اطلاعات جدیدی از فیلم Monster Hunter منتشر کرد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 16 مهر 1397
 میلا یوویچ اطلاعات جدیدی از فیلم Monster Hunter منتشر کرد

کمی پیش از شروع مراسم کمیک کان شهر نیویورک، کمپانی ژاپنی کپکام اطلاعات اندکی را از داستان پروژه جدید خود یعنی فیلم Monster Hunter منتشر کرد اما تنها پس از گذشت چندین روز از بیانیه این کمپانی، میلا یوویچ (Milla Jovovich) ستاره این فیلم، تصویری را از روز اول فیلمبرداری آن در صفحه رسمی اینستاگرام خود منتشر کرده است که زخمهای روی صورت او نشان از یک مبارزه بزرگ را میدهند اما هیچگونه جزییات دیگری از پشت صحنه این فیلم را به مخاطبین ارائه نمیدهد.

یوویچ در توضیحات عکس خود نوشت:

«اولین روز از فیلمبرداری فیلم Monster Hunter که براساس بازی‌ ویدیویی Monster Hunter World ساخته میشود. همانطور که میتوانید ببینید، شخصیت من همانند همیشه مسحور کننده است! من از ماه فبریه برای این روزها تمرین میکردهام بنابراین به خاطر شروع مراحل تولید بسیار هیجان زده هستم.»

 

درحالیکه هنوز جزییات دقیقی از فیلم در دسترس نیست میتوانیم بگوییم که او یوویچ نقش شخصیتی به نام آرتمیس  که رهبر ارتش ملل‌های متحد است را برعهده دارد. همچنین کپکام پیش از این اعلام کرده است که در داستان فیلم دو قهرمان از دو دنیای متفاوت حضور خواهد داشت که باید یک خطر مرگبار و قدرتمند را شکست دهند و در طول روند فیلم نیز مخاطبین با چهرههای آشنا و شخصیتهای محبوبی از بازی ویدیویی نظیر ادمیرال برخورد خواهند کرد.

 

همچنین خوشبختانه انتشار این عکس شروع آپدیتهای متوالی در مورد جزییات این فیلم توسط یوویچ خواهد بود که همانند سری Resident Evil همراه با همسر خود پل ویلیام اسکات اندرسون (Paul W.S Anderson) در این پروژه حضور دارد؛ اندرسون نویسنده فیلمنامه و کارگردان فیلم Monster Hunter است. علاوه بر یوویچ، باید منتظر انتشار تصاویر و جزییات مختلف از این فیلم توسط دیگر بازیگران آن مانند تی. آی. هریس (T.I. Harris) و ران پرلمن (Ron Perlman) نیز باشیم. هنوز زمان دقیق اکران این فیلم اعلام نشده است اما طبق گفتههای کمپانی سازنده، این عنوان در تاریخ نامشخصی از سال 2019 به روی پرده خواهد رفت.

 

در میان بازی‌های متعدد دنیای Monster Hunter نیز بازی Monster Hunter World برای کنسولهای پلی استیشن4 و ایکس باکس وان به همراه رایانههای شخصی و بازی Monster Hunter Generations برای دارندگان کنسول نینتندو سوییچ در دسترس است.


برچسب ها: Monster Hunter

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

ممکن است کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers 4 زنده بماند

کریس ایوانز در رابطه با توییت جنجالی‌اش صحبت‌هایی کرده و اینطور که پیداست کاپیتان هنوز هم شانسی برای زنده ماندن دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397

پایان فیلمبرداری فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم اعلام شد

جو و آنتونی روسو، کارگردانهای فیلم Avengers 4 با انتشار تصویری مبهم از اتمام پایان فیلمبرداری این عنوان مورد انتظار خبر دادند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 مهر 1397

اطلاعات جدیدی از ظاهر شخصیت جوکر منتشر شد

زازی بیتز (Zazie Beetz) بازیگر فیلم Joker، اطلاعات تازه‌ای از ظاهر شخصیت جوکر ارائه کرد. با لوکتو همراه باشد.

محمد جواد عبداللهی پور - 22 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب