Quantcast
لوکتو | درآمد ۳۰۰ میلیون دلاری بازی Fortnite روی iOS
ورود عضویت

درآمد ۳۰۰ میلیون دلاری بازی Fortnite روی iOS

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 17 مهر 1397
درآمد ۳۰۰ میلیون دلاری بازی Fortnite روی iOS

در جدیدترین گزارش آماری که از سویSensorTower  منتشر شده است؛ نشان می‌دهد که بعد از گذشت ۲۰۰ روز (۲۴ اسفند) از زمان عرضه بازیFortnite  روی iOS، این اثر توانسته است به در آمد ۳۰۰ میلیون دلاری برسد. البته این میزان درآمد در مقابل بازیPokemon Go  به هیچ وجه قابل مقایسه نیست. زیرا بازی Pokemon Go توانست در ۱۱۳ روز به چنین مبلغی برسد.

البته شاید بهتر باشد که این مقایسه را با رقیبان بازی Fortnite انجام دهیم. به عنوان مثال بازی PUBG  در ۱۷۳ روز گذشته توانسته به درآمد ۴۷ میلیون دلاری برسد.

وب‌سایت SensorTower مقایسه آماری را نسبت به دیگر عناوین محبوب روی گوشی نیز انجام داده است و طبق اطلاعاتی که از درآمد بازی‌هایی مانند Clash Royal و Honor of King صورت گرفته است؛ نشان می‌دهد که جدیدترین ساخته اپیک گیم محبوبیت بیشتری در ۲۰۰ روز نخست عرضه داشته‌ است.

در ادامه گزارش نیز مناطقی که بیشترین خرید درون برنامه‌ای از بازیFortnite  داشته‌اند نیز مشخص شده است. طبق این آمار ۶۵ درصد از این میزان فروش متعلق به ایلات متحده آمریکا است. همچنین شرکت اپیک گیم توانستهروزانه به درآمد ۱٬۵ میلیون دلاری روی این پلتفرم برسد.

در قسمت دیگری از این گزارش نیز به تاثیر شروع فصل‌های جدید بازی اشاره شده است. به عنوان مثال در هفته گذشته با شروع فصل ششم، شرکت اپیک گیم به درآمد ۲۰ میلیون دلاری روی iOS رسیده است.

البته وب‌سایت SensorTower به میزان فروش نسخه اندروید بازی نیز اشاره کرده است که نشان می‌دهد از زمان عرضه – ۹ آگوست (۱۸ مرداد) – به درآمد ۶۰ میلیون دلاری برسد. با این حساب تنها دو نسخه iOS  و اندروید این بازی درآمد ۳۶۰ میلیون دلاری را ثبت کرده‌اند.

بازی Fortnite هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه شخصی، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، نینتندو سوییچ، iOS و اندروید به صورت رایگان در دسترس است. لازم به ذکر است که درآمد یاد شده از فروش Battle Pass و دیگر محتویات قابل خرید به دست آمده است.


برچسب ها: Fortnite

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

نامزدهای مراسم TGA 2017 اعلام شدند

به مراسم The Game Awards 2017 نزدیک می‌شویم. لیست کامل نامزدهای این مراسم را می‌توانید در ادامه بخوانید.

حسام افرومند - 24 آبان 1396

بازی PUBG حالا چهارمین عنوان محبوب ایکس باکس است

موفقیت‌های بازی PUBG پایانی ندارد و این عنوان موفق شده تا در ایکس باکس نیز به یک بازی محبوب تبدیل شود. با لوکتو همراه باشید.  

احمدرضا آوار - 05 دی 1396

فهرست نامزدهای بیست و یکمین جوایز D.I.C.E. معرفی شد

بازی Horizon Zero Dawn توانسته بیشتر از همه بازی‌های دیگر نامزد دسته‌های مختلف شود. با لوکتو و فهرست کامل این مراسم همراه باشید.

حسام افرومند - 24 دی 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Fortnite
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب