Quantcast
لوکتو | فیلم Venom درصدر لیست پرفروش ترین های باکس آفیس
ورود عضویت

فیلم Venom درصدر لیست پرفروش ترین های باکس آفیس

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 17 مهر 1397
فیلم Venom درصدر لیست پرفروش ترین های باکس آفیس

در این هفته شاهد اکران فیلم موردانتظار Venom با بازی تام هاردی (Tom Hardy) بودیم. فیلمی که پیش از این انتظار می‌رفت تا  یک اسپین-آف قوی در شان Spider-Man را خلق کند. اما این اثر تمام منتقدان و طرفداران را نا امید کرد. شایان ذکر است که میانگین نمراتی که این فیلم از سوی منتقدان دریافت کرده است در وب سایت Rotten Tomatoes به عدد 32 از 100 رسیده است. اما به نظر می‌رسد که این فیلم توانسته در گیشه به فروش  و موفقیت خوبی برسد.

 

در جدیدترین گزارش آماری از باکس آفیسا، فیلم Venom توانسته در بازه زمانی جمعه تا یک‌شنبه (آخر هفته) به  فروش 80 میلیون دلاری در آمریکا و کانادا برسد. که این یک رکورد جدید برای ماه اکتبر است. پیش از این رکورد پرفروش‌ترین فیلم در بازه زمانی یاد شده به فیلم Gravity  که در سال 2013 ساخته شده بود؛ با فروش 55.8 میلیون دلاری تعلق داشت.

 

می‌توانیم نتیجه گیری کنیم که فیلم Venom توانسته است عملکرد قدرتمندی داشته باشد. شاید جالب باشد بدانید که این فیلم توانسته تنها در سه روز به فروش جهانی 125.2 میلیون دلاری برسد که امیدواری‌ها را برای رسیدن به رقم فروش جهانی 200 میلیون دلاری، بیشتر می‌کند.  همچنین از دیگر رکوردهایی که این فیلم ثبت کرده است می‌توانیم به فروش 10 میلیون دلاری این اثر در روز پنج شنبه ماه اکتبر (در آمریکا) اشاره کرد که این فیلم را بالا‌تر از آثاری مانند Ant-Man ‌ ( با فروش 6.4 میلیون دلاری) و Doctor Strange (با فروش 9.4 میلیون دلاری) قرار می‌دهد.

 

با توجه به بودجه 100 میلیون دلاری ساخت این فیلم، به نظر می‌رسد که با فروش قوی این اثر ما دیگر شاهد یک اثر شکست خورده نیستیم و در صورت ادامه همین روند حتی برای چند هفته کوتاه امید برای ساخت قسمت دوم این اثر نیز بیشتر می‌شود.


برچسب ها: Venom

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

رکورد زنی فیلم Spider-Man: Into The Spider-Verse در گیشه‌ها

به نظر می‌رسد که فیلم Spider-Man: Into The Spider-Verse در کنار موفقیت در جلب نظر مثبت منتقدان، توانسته در گیشه‌ها نیز عملکرد خوبی داشته باشد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom رکورد فیلم Justice League را در باکس آفیس شکست

فیلم Venom ساخته سونی پیکچرز توانست رکورد فروش فیلم Justice League در باکس آفیس جهانی را بشکند. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آبان 1397

باکس آفیس: صدرنشینی Mission: Impossible – Fallout و ثبت رکورد جدید برای Black Panther

فیلم Mission: Impossible - Fallout همچنان به فروش خوب خود ادامه می‌دهد. با لوکتو و گزارش باکس آفیس این هفته همراه باشید.

مبین احمدی - 15 مرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب