Quantcast
لوکتو | بازی Red Dead Redemption 2 از یک ویژگی حیرت انگیز بهره می برد
ورود عضویت

بازی Red Dead Redemption 2 از یک ویژگی حیرت انگیز بهره می برد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 17 مهر 1397
 بازی Red Dead Redemption 2 از یک ویژگی حیرت انگیز بهره می برد

عنوان جدید Rockstar از آن چیزی که به نظر می‌رسد نزدیک تر شده و حالا فقط دو هفته تا عرضه بازی Red Dead Redemption 2 باقی مانده است. از همین رو تقریبا هر روز سیل عظیمی از اطلاعات جدید در رابطه با بازی فاش می‌شود و همین اتفاق، همه ی دوست داران بازی را بیشتر هیجان‌زده می‌کند. بعد از مشخص شدن تعداد اسلحه‌ها، اطلاعات در رابطه با نقشه و محتوای انحصاری، حالا نوبت به یک سیستم حیرت‌انگیزی رسیده که اشتیاقتان برای تجربه بازی را به طرز چشم گیری افزایش خواهد داد. این خبر جدید نشان دهنده طریقه تفکر راک‌استار در رابطه با بازی جدیدش است و حالا می‌توان به راحتی راک‌استار را برای دقت بالا و جزئیات بی‌نظیر تحسین کرد.

 

با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی خبرگزاری Red Dead News، اگر mini-map (نقشه کوچک بازی) را در تنظیمات خاموش کنید، مردم در شهر به کمکتان خواهند آمد و پیدا کردن نشانی و مسیر را برایتان آسان می‌کنند. این کمک، از طریق مکالمه آرتور مورگان (Arthur morgan) با آن‌ها اتفاق خواهد افتاد.

 

خبرگزاری Red Dead News در صفحه رسمی توییترش نوشت:

«اگر mini-map را خاموش کنید، دیالوگ‌های NPC ها به کل تغییر خواهد کرد. آن‌ها در یافتن نشانی و مسیرها به شما کمک خواهند کرد.»

 

جالب است بدانید که بلافاصله بعد از خاموش کردن نقشه کوچک، دیالوگ‌های ها تغییر خواهند کرد و اگر بازهم بازی را به حالت اول برگردانید، این دیالوگ ها دیگر شامل آدرس و نشانی نخواهند بود.در تمام موارد همه چیز به خودتان بستگی دارد. بدین ترتیب سازندگان شما را به چالش مسیریابی در غرب وحشی، بدون استفاده از نقشه‌های مرسوم بازی‌های ویدئویی دعوت می‌کنند.

 

راک‌استار عنوان جدیدش را با ساخت 200 گونه متفاوت از حیوانات، که هر کدام رفتار خاصی نسبت به اتفاقات اطراف و محیط نشان می‌دهند، تضمین کرده است. از دیگر سیستم های جذاب  بازی می‌توان به حالتی که فقط در این نسخه به فرانچایز اضافه شده، یعنی بررسی x-ray بدن حریف و حتی حیواناتی که دوست دارید شکار کنید اشاره کرد. همین جزئیات حیرت‌انگیز هستند که ما را برای تجربه بازی مشتاق کرده‌ا


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب