Quantcast
لوکتو | بازی Red Dead Redemption 2 از یک ویژگی حیرت انگیز بهره می برد
ورود عضویت

بازی Red Dead Redemption 2 از یک ویژگی حیرت انگیز بهره می برد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 17 مهر 1397
 بازی Red Dead Redemption 2 از یک ویژگی حیرت انگیز بهره می برد

عنوان جدید Rockstar از آن چیزی که به نظر می‌رسد نزدیک تر شده و حالا فقط دو هفته تا عرضه بازی Red Dead Redemption 2 باقی مانده است. از همین رو تقریبا هر روز سیل عظیمی از اطلاعات جدید در رابطه با بازی فاش می‌شود و همین اتفاق، همه ی دوست داران بازی را بیشتر هیجان‌زده می‌کند. بعد از مشخص شدن تعداد اسلحه‌ها، اطلاعات در رابطه با نقشه و محتوای انحصاری، حالا نوبت به یک سیستم حیرت‌انگیزی رسیده که اشتیاقتان برای تجربه بازی را به طرز چشم گیری افزایش خواهد داد. این خبر جدید نشان دهنده طریقه تفکر راک‌استار در رابطه با بازی جدیدش است و حالا می‌توان به راحتی راک‌استار را برای دقت بالا و جزئیات بی‌نظیر تحسین کرد.

 

با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی خبرگزاری Red Dead News، اگر mini-map (نقشه کوچک بازی) را در تنظیمات خاموش کنید، مردم در شهر به کمکتان خواهند آمد و پیدا کردن نشانی و مسیر را برایتان آسان می‌کنند. این کمک، از طریق مکالمه آرتور مورگان (Arthur morgan) با آن‌ها اتفاق خواهد افتاد.

 

خبرگزاری Red Dead News در صفحه رسمی توییترش نوشت:

«اگر mini-map را خاموش کنید، دیالوگ‌های NPC ها به کل تغییر خواهد کرد. آن‌ها در یافتن نشانی و مسیرها به شما کمک خواهند کرد.»

 

جالب است بدانید که بلافاصله بعد از خاموش کردن نقشه کوچک، دیالوگ‌های ها تغییر خواهند کرد و اگر بازهم بازی را به حالت اول برگردانید، این دیالوگ ها دیگر شامل آدرس و نشانی نخواهند بود.در تمام موارد همه چیز به خودتان بستگی دارد. بدین ترتیب سازندگان شما را به چالش مسیریابی در غرب وحشی، بدون استفاده از نقشه‌های مرسوم بازی‌های ویدئویی دعوت می‌کنند.

 

راک‌استار عنوان جدیدش را با ساخت 200 گونه متفاوت از حیوانات، که هر کدام رفتار خاصی نسبت به اتفاقات اطراف و محیط نشان می‌دهند، تضمین کرده است. از دیگر سیستم های جذاب  بازی می‌توان به حالتی که فقط در این نسخه به فرانچایز اضافه شده، یعنی بررسی x-ray بدن حریف و حتی حیواناتی که دوست دارید شکار کنید اشاره کرد. همین جزئیات حیرت‌انگیز هستند که ما را برای تجربه بازی مشتاق کرده‌ا


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Days Gone تاخیر خورد

عنوان مورد انتظار انحصاری سونی که مدت زیادی تا عرضه‌اش نمانده بود، دچار چند ماهی تاخیر شد و حالا می‌توانیم در فصل بهار منتظر انتشارش باشیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 29 مهر 1397

احتمال ساخت بازی Red Dead Redemption 3 وجود دارد

این روز‌ها که به عرضه بازی Red Dead Redemption 2 نزدیک شده‌ایم، شرکت راک استار اخبار جدید و حیرت‌انگیزی را منتشر می‌کند. هاوسر این بار از ساخت نسخه سوم این بازی می‌گوید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 مهر 1397

بازی Red Dead Redemption 2 در دو دیسک عرضه خواهد شد

با توجه به کاور نسخه ژاپنی بازی این اطلاعات جدید به دست آمده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 مهر 1397
۲


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب