Quantcast
لوکتو | آیا فرانچایز Call of Juarez باز می گردد؟
ورود عضویت

آیا فرانچایز Call of Juarez باز می گردد؟

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 17 مهر 1397
آیا فرانچایز Call of Juarez باز می گردد؟

به تازگی متوجه شدیم که صفحه‌ی رسمی بازی Call of Juarez در شبکه اجتماعی فیسبوک، بعد از حدود 5 سال دوباره فعالیت کرد. در صفحه‌ی رسمی این بازی تصویری جدید از بازی قرار گرفت و حالا با انتشار یک ویدئو و  با اشاره‌هایی به بازی Red Dead Redemption 2، تقریباً ادامه فرانچایز را تایید کرده‌اند.
تصویری که منتشر شد، در واقع پوستری از شخصیت اصلی بازی Call of Juarez: Gunslinger بوده  که با زیرنویس، «افسانه‌ها هرگز نمی‌میرند» منتشر شد.

 

بعد از این عکس، باز هم تصویری جدید در صفحه‌ی بازی آپلود شد. این بار تصویر نشان دهنده‌ی یکی از شخصیت‌های بازی از زاویه پشت بود که بر روی لبه‌ی یک پرتگاه ایستاده بود، در زیر عکس نوشته شده بود:

«سال‌های زیادی می‌گذره که من اینجا نبودم، اسمم سایلاس گریوزه (Silas Greaves)»

 

این نقل قول برداشتی مستقیم از نمایش معرفی بازی Call of Juarez: Gunslinger در سال 2013 است. عنوانی که فقط به صورت دیجیتالی عرضه شد و بر روی داستان زندگی گریوز تمرکز می‌کرد. این نوشته و عکس مربوط به آن می‌تواند خبر از یک دنباله یا حتی ریمستر بدهد. اما هنوز هیچ چیز به طور رسمی اعلام نشده است.

 

فرانچایز خاطره‌انگیز Call of Juarez از چهار بازی تشکیل شده، اولین نسخه که در سال 2006 عرضه شد و با نام مشابه فرانچایز شناخته می‌شود، دومین بازی Call of Juarez: Bound in Blood نام داشت که در سال 2009 عرضه شد. نسخه سوم بازی Call of Juarez: The Cartel بود که در سال 2011  عرضه شد. آخرین عنوان سری هم بازی Call of Juarez: Gunslinger است که در سال 2013 به صورت دیجیتال عرضه شد. تمامی این بازی ها توسط استدیو Techland ساخته و به کمک Ubisoft منتشر شدند.

 

جالب است بدانید که در ماه آپریل سال جاری، Techland امتیاز اسم فرانچایز Call of Juarez را از یوبیسافت بازخرید کرد و جالب تر اینجاست که این اتفاق هیچ گونه اعلام رسمی نداشت. اما خریدن حق اسم یک کار جسورانه بود و با اتفاقات اخیر به نظر می‌رسد که استدیو فکرهایی را برای این فرانچایز در سر دارد.

 

با در نظر نگرفتن بازی Call of Juarez: The Cartel، که سبکی وسترن/ مدرن داشت و در زمان حال اتفاق می افتاد، سایر Call of Juarez ها کاملا وسترن بوده و تقریباً در سال‌های 1800 جریان داشتند. با توجه به اینکه عنوان وسترن سال، یعنی Red Dead Redemption 2 زمان زیادی تا عرضه ندارد، بعید است که استدیو لهستانی Techland حاضر باشد ریسک رقابت با این بازی مورد انتظار را قبول کند.

 

بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ 4 آبان ماه برای کنسول‌های نسل هشتمی، پلی‌استیشن 4 و اکس باکس وان عرضه خواهد شد. اکثر منتقدان بر این باورند که این عنوان بزرگ ترین بازی سال خواهد بود و بیش از 15 میلیون نسخه خواهد فروخت.


برچسب ها: Call of Juarez

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Cyberpunk 2077 از فیلم های Robocop و Blade Runner الگو گرفته است

مصاحبه‌ اخیر سازندگان در CD Projekt وسعت، جزییات و الگوبرداری بازی را برای ما مشخص کرد. برای آشنایی بیستر با این عنوان مورد انتظار با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 28 مهر 1397

شش ویژگی احتمالی کنسول پلی استیشن 5

هنوز جزئیات دقیقی در مود کنسول پلی استیشن 5 توسط سونی اعلام نشده است، ولی طبق شواهد می‌توان حدس‌هایی راجع به آن زد. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 مهر 1397

بازی Days Gone تاخیر خورد

عنوان مورد انتظار انحصاری سونی که مدت زیادی تا عرضه‌اش نمانده بود، دچار چند ماهی تاخیر شد و حالا می‌توانیم در فصل بهار منتظر انتشارش باشیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 29 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب